SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
Olej SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
"1.U mnie na siłowni jest telewizor, leciała chyba VIVA i jakiś hiphopowy teledysk na którym laskom było pół dupy widać itp...wiec sobie z kolega patrzymy w ten tv :)
nawet nie sczailismy ze obok nas przez cały czas trwania teledysku stał jakis facet, mial reke wyciagnieta do nas ale cały czas jak my byl zapatrzonyw tv :)"

niebardzo rozumiem ta historie

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Chodzi o to ze sie chlopaki w dupy zapatrzyli.Nawet ten ktory chcial sie przywitac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
Dziś kumpel rozciagał klateczke ćwiczeniem bliżej nieokreslonym tj. coś na zasadzie przenosów ale linką. Napina się i robi a tu słtyszymy przeraźliwe "prrrrrrrrrrrrrr" takie długie, przez cały czas jak linke do góry podnosił. W trzech od razu cieżary odłożyliśmy i na podłodze leżymy a kumpel zapodał tekst "Para mu w korzeń poszła" i znowu ROTFL...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7196
Jeden z moich kumpli chciał ćwiczyć biceps. Nałożył troche obciążenia na łamany gryf i tak mocno i szybko zgią przedramie, że gryfem trafił w ząb. Naszczęście tylko odpadł mu kawałek zębaa nie cały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Panowie te ostatnie wymiataja. Macie za nie sogi, dajcie wiecej! Pozdro

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Kiedys w liceum na w-fie taki typek,troche tlusty ale wysoki.Zaczal wyciskac na klate na serie jakims tam ciezarem okolo 40paru kilo.No to wiszti bez asekuracji chcial pokazac ze sam zalozy gryf na stojak.No ale w rezultacie nietrafil i cala sztanga pociagnela go w dol.Rysujac przy tym sciane.Typ od w-fu sie pytal kto to zrobil ale sie nikt nieprzyznal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
ja kiedys sobie wy***ałem sztangielką w czoło,bo robiłem przenoszenie hantli za głowe i brakło mi sił a kumpel zamiast asekurować to sie gdzieś patrzył pacan jeden

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
aha jeszcze oczywiscie zaliczylem turlanie sztangi na ławce prostej i jak cwiczylem barki na lawce to raz musialem puscic za siebie sztange bo juz nie moglem.

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
haaaalo co juz nikomu nic śmiesznego sie nie przydażyło?

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium