SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 596978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
To bylo jakies 2tyg temu...Jestem na CKD (malo glikogenu w miesniach)
Przyszedlem na silownie robie nogi (dzien wczesniej gralem w pile - co bardzo uszczuplilo zapasy glikogenu)
Troche zle sie czulem... Zrobilem 5serii przysiadow dosyc ostro i stwierdzilem, ze dalej nie dam rady...wzialem rzeczy i poszedlem do szatni nagle zrobilo mi sie nie dobrze, a ze nie chcialem robic obory to wyzygalem do kosza Dobrze, ze nikogo nie bylo hrhr
A przez chwile chcialem konczyc trening hehe jakbym cwiczyl dalej to pewnie zwymiotowalbym na silce ale by bylo hrhr

Inna sytuacja
Skonczylem robic jakies cwiczenie i przechodze nia inne 'stanowisko' patrze a jakis gosc usiadl na maszynie (butterfly) odwrotnie (twarza do oparcia) rozlozyl rece i cwiczy(rece ida do tylu, nie wiem czy wszyscy sobie wyobrazaja jak to wyglada...ale moze?) Ktos mu powiedzial ze zle robi i mu tlumczay jak ma zrobic poprawnie.... odpowiedz goscia mnie rozj.ebala powiedzial tak, cyt "dobra ale ja teraz cwicze plecy"

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-07-26 11:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
no przeciez tylem na baterflaju to zadna nowosc tylne aktony barkow pracuja robi to cwiczenie m.in Coleman w Unbelievable i zaloze sie ze wiele innych osob takze je robilo...

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Veron, to jakiś znawiec musiał być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
no ba
Jak sobie cos przypomne to jeszcze wrzuce
Duzo smiesznych historii bylo jak sie nabijalem z kolegow z ktorymi cwiczylem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Kiedys moj kumpel na silce chcial zmienic ciezar na butterflayu, tak go zmienial ze mu reka wpadla miedzy ciezary i przygniotlo mu palce, a bylo tam cos kolo 50 kilo... Musialem go z kumplem ratowac, chwilke pokwiczal, ale dzielny byl
1

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 735
Kiedys na silke przylecieli kosmici i zaczeli sie masturbowac sztanga i zamienili sie na talerze.

Niektórzy wysoko lecą. Nie dzięki skrzydłom, lecz plecom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Wyciskajac puscilem baka, jak sie pozniej okazalo z kleksem (ale gafa).

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
najp;epsze akcje są z p*****mi..jak robiłem prtzysiady to niedosc ze walnołem p***** głoensgo na cała siłke, to smórd był ze wszyscy wyszli, a na koniec mi gacie pękły na wzłuz i wszerz na dupie ;/

a;bo przychodzi jakis kolo i niewiem co to było...ale miał sztangielki w rękah stiojac wyprostowane ręce, i robił ruch jak by sie ruchał...podobno ćiwczył barki

a z zyganiem to tez miałem kiedy akcje....jzu mi pzrez treningiem sie nieodbrtze zrobiło, ale chojj jedziemy daslej, robie klatke kończe serie i ciul poszło na ręcznik....ide do kibla i niezdarzyłem otworzyc drzwi i taka fontannna zygów..fujjjj..jak wracałem do odmu to wygladąłem jak menel..bo przy rzece sie o barierke wpierałem i do rzeki zygałem

albo ****a ***coki jak w 2 pod prysznicem sa, to chyba zeby miec hjumoer to sikają na siebie ...fee

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Może to nie sytuacja a raczej tekst :


Koles do mnie z takim tekstem [kilka razy mowil to ]
"Ty musisz najpierw masy nabrać a potem zacząć ćwiczyć"

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Bo na silowni panuje takie przekonanie, ze cwiczac - tluszcz sam z siebie zamienia sie w miesnie proste Wiec lepiej na silownie przyjsc z wielkim brzuchem, bo wtedy sa szybsze efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium