SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 596933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
odświerzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
mielismy male zebranko na silownii kumpel z osiedla i dziewczyny pokazlismy sprzent siedzielismy gadalismy po jednym ,dwoch czech browarkach dziewczyny widzicie ten gryf :
-tak widzimy tu jest 100 kg chcecie zebym do dla was podniosl
-no dawaj!
szykuje sie chwicilem sciagam..... dup mi na late dusze sie proboje zlapac oddech dziewczyny mogbiegaja piszcza wrzeszcza a ja sie dusze qumpel mi pomogl sciagnac i tak sie konczy moja historia(a tak całkiem na boku na sztandze bylo 40 a nie 100 kg )

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Raymond ty serio się dusiłeś pod 40-stką czy żartowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie na serio bo ma w profilu przerwe w treningach to zapewne kontuzja od zbyt duzego ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
masa ta buzka mowi wszystko , hehe przerwa jest ale z innego powodu macie Sogi na spoźniona gwiazdke ...

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470230
No to ja zapodam kilka historii ze swojej siłki

1) Kumpel ciśnie maksa, ja go asekuruje, na sztandze 90 kg. Podaje mu to opuszcza do klatki, wyciska. Sztanga unosi się do góry dochodzi do połowy i zaczyna coraz wolniej iśc do góry. Koleś pęka widze jak mu oczy wychodzą z orbity, krzycze do niego, że da rade, przechyla mu lewą rękę i *** 20 kg i 2*10 kg spadają z gryfu i walą w lustroktóre się tłucze sztanga odbija i ociążniki z drugiej strony także spadają Kolo spada z ławki a ja nie moe wyrobić ze śmiechu, chyba z ół godziny sięśmialiśmy z tego. Szkoda tylko tego lustra
2) Robie przysiad koleś mnie asekuruje a że mieliśmy wtedy cyfrówke do dyspozycji to postanowiliśmy to nakręcić. I tak robie te przysiady i zarzuciłem sobie 105 kg no i zaczynam ruch i *** zeszłem na dól i koniec padłem na kolana ze sztagą 105 kg na plecach. Minęlo z 15 sekund za nim koleś ze mnie to zdjął bo miał beke na maksa
3) To co teraz napisze wydarzyło sie dwa tygodnie temu Robiłem dociskania na klatke ale nie mielismy desek to z racji tego że moi starsi maja sklep z obuwie wzielismy ze sklepu dwie pary dzieciecych kaloszy(pomysł porypany ale trzeba było coś wymyślić) i tak robie te wyciskania jest dobrze. Dochodzi do ostatniej serii na jedno powtórzenie izaczynam ruch i sztnaga mnie zgniotła, kalosze się wgniotły beka na maksa koleś nie może tego ze mnie zdjąc ja sie brechtam. Powiedzialem do niego żeby zdjął obciżenie z jednej strony niestety ostatnie piątki na gryf wchodziły ledwo co i nie chciały zejść bo się zaklinowały Na szczęście jakimś cudem sztangę zsunęliśmy z mojej klaty ale z dwa dni nie mogłem nabrać porządnie oddechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 882
Najzabawniejsza sytuacje miałem na siłce na atlasie 6-stanowiskowym.Mianowicie ziomek na pochyłem desce robił brzuszki na Atlasie ćwiczyły jeszcze 2 osoby.Nagle gosc nie wiem chyba z wysiłku zaj***l takiego bąkala ze ci co cwiczylu puscili drązki niby nic w tym smiesznego ale Atlas do tej pory uszkodzony:(

POZdrawiam:)

..::SODWiM::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
odświerzam bo lubie ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
hehe moze nei takei zabawne ale jeden koles mi stale mowi ze za miesiac wezmie koksy jakies (mowi to od wrzesnia) przyszedl ostatnio do mnei na silke zrobic 2 serie na bica 1 na trica 1 na kaptury i powiedzial ze na dzis starczy bo i tak bedzie wiekszy odemnie niedlugo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 516
No to pora na mój hamski numer. Wyciskam, ziomek za mna mnie asekuruje jeszcze jeden ziomek stoi przedemną i sie patrzy. Ja wyciskam cos tam zaczełm krzyczeć. I jakoś tak od tego krzyku jakas flegma mi z buzi wyleciała i dla ziomka przedmna na twarz. Ja w brech sztanga na mnie ziomek co asekurował ze sm iechu stracił siłe i na sztnage ktura była na mnie. Mi juz nie było do smiechu. ale jakos przeżyłem, ziomke sie umył tez mu nic nie było

Normalnie o tej porze, woże się po mieście.
Normalnie o tej porze drapie się po woże.
Normalnie ot tej poże raz lepiej raz gorzej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium