SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
nie z siłowni, ale jak do domu wracałem dziś.

Idzie przedemną 2 chłopaków, mają po 13 lat, jednego znam bo mieszka niedaleko i tak brzmi ich rozmowa :


- Ty 13 lat skończone, ćwicze już 2 miesiące na siłce to chyba mogę już brać metę nie ?
- Nie ryzykuj, poćwicz jeszcze z miesiąc i dopiero wtedy bierz



pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
lekcja WF czytam sobie gazetke pakerska (nie paemitam tytulu ) i jestem na stronie o testosteronie cos:

Sor od wf - major zostaw bo jeszcze kupisz cos z tego,
ostatio jeden uczen od nas kupil sobie kreatyne i pozniej mial problemy z policja
ja- ahaa i zabral mi gazete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6171
z kolegą u jego kuzyna ćwiczyłem, i zdejmuje obciazenie z gryfu, i walnal mnie gryf prosto w czoło

EntitySupr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
rzeczywiscie, bardzo zabawne EntitySupr.
napisz o tym ksiazke

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2973
Ja na piwnicznej siłce ćwicze z kumplem, wyciskam na płasko już nie daje rady i chce odłożyć na stojaki, on robił brzuszki i sie tak z***ał i jeszcze walnoł teksta "to po tej pizzy" a ja tak zdarłem i sztanga mi na szyje upadła, ciągle sie śmiałem i dusiłem prawie zreszta on też i po chwili wykrzesałem z siebie słowo "pomóż" a on jakieś 30 sekund sie śmiał zanim wstał i podniósł.

Albo mówił mi że ojciec mu mówił że i tak se może ćwiczyć ale i tak może mu na***ać (jego ojciec)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
Ja mam tez za***ista akcje. Stoje sobie pod kioskiem i podchodzi do mnie 2 typow. Jednego troche znalem-leszc chudzinka a drugi byl powykrecany mial 1.60 cm i z 50 kg wagi. Usmiechal sie do mnie jak pedal i mial zeza. Noi sie pytaja-Cycu slyszalem ze masz do zalatwienia "kox". To ja juz szczesliwy ze pchce mietka za 100zl albo omena, i mowie mu ze jest wlasnie metanabol i omen.A on mi mowi- Cycu ale nam tego nie trzeba bo my chcemy "kox"!Bo kolega mowil ze to jest dobry lek na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7625
Stefano616 sog popłakałem sie
Czehu nie w ogólniaku

"Siła, masa brak k****a" :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
felippe dzieki za sogacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
nie moge z tekstu: "twardo wstal z lawki nasawil nos, krew wytarl, zeba schowal w kiszen i odziwo zabiera sie za przedramiona"

Takie bajki to możesz dziecią w przedszkolu opowiadać, chociaż wątkie czy Ci uwierzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
MagickY nikt ci nie kaze w to wierzyc! Wiem co widzialem, slepy nie jestem, a w wymyslanie roznych historyjek sie nie bawie, bo nie ma takiego sensu. Rozne rzeczy dzieija sie na silowniach i poza nia, w ktore ciezko uwierzyc.

Mi np. pekl piszczel podczas koszenia trawy... Szedlem sobie z kosiareczka a tu nagle je.b, znalazlem sie w studzience. Jedna noga nad glowa, bol w pachwinie, z drugiej krew cieknie jakby ktos kran odkrecil. Wywleklem z tej studzienki, wir w bani, polazlem do domu, przemylem rane, odpoczalem i wrocilem z opatrunkiem do koszenia, na drugi dzien na nodze ustac nie moglem wiec sie dokulalem do chirurka i "fotografa", fota pokazal pekniecie... szyna , szycie i po sprawie. Tez trudno uwierzyc?!!

P.s Mam po prosty taki sposob opisywania i tyle!!! Moze troche groteskowy, ale juz nic na to nie poradze. Jak Masz problem to nie czytaj i po sprawie!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium