SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 596696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Raz robilem klate na skosie rozgrzewalem sie mialem bodajze 50 kg na sztandze no i juz robie chyba z 10 powturzenie przylatuje kolega partner treningowy mozna rzec od poczatku z nim cwicze i mu od***alo zaczal skakac po sztandze hehe i przygniotla mnie rzecz jasna jak mnie cos nie strzelilo w mostku az tak chruplo ja odrazu gorzka mina a on nie wie o co chodzi wstaje w****iony no i po treningu mam. Pozniej powiedzialem ze jako odszkodowanie ma mi 2 pucharki lodowe kupic bo to lato bylo wtedy no i kupil tak ze do dzis to sobie wspominamy te pucharki lodowe hehe mowilem mu albo daje 2000 zl albo pucharki lodowe wolal pucharki nie wiem czemu :P ale fakt jest ze klata mnie przez jakies 4 tygodnie bolala i cwiczyc nie moglem za bardzo.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
przeczytalem wszystkie 168 stron od początku

miazga

ej kto mi przypomni która to strona była z gościem co wziol 140 na klate i latał po siłce krzycząć "mięcho trzeba jeść " mięchooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Dziadi pier***nij sie w łeb .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
no wie ktoś ? żebyś Cie mnie widzieli jak to czytałem śmiałem się jak dziecko z dawnem tak mi brat mówił :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
byłem u kolegi, patrzałem max. w wyciskaniu leżąc (oprócz tego jeszcze martwy ciąg, ale mniejsza z tym). Zakładam na sztangę obciążenie o wartości 42kg, ale on miał gryf odlewany, 20kg, a ja myślałem, że 10. Negatywna faza ruchu ok, próbuję cisnąć w górę, mój kumpel przy kopmie i nagle słychać mój głos:
"zdejmij to ze mnie!!!" tak się śmieliśmy

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
skl15 - co w tym jest śmiesznego ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nie chciałem, żeby skasowali mój post za przeklinanie, dokładniej było to tak:
"K****!!!Zdejmij to ze mnie!!!"
Z takim akcentem, jak "Kapitan Bomba" w Kartonach.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
to Na******laja z karabinów !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Vegeta15 nie dziw się. U mnie było identycznie: kolega takim pedalskim głosem: "chłopakiii, chłooopaakiii". :D

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
tak ja bylem sam w silowni jak mnie przygniotlo 105kg

musialem przeturlac cala sztange po sobie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium