SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 596667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Mój znajomy pytał mnie co trzeba zrobić żeby przybrać na masie.Powiedziałem mu podstawy a on na to że jak chce mu się sra... to przytrzymuje jak najdłużej bo słyszał że wtedy szybciej masa rośnie <ahaha>bezsens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
gibacz to nie wiedziałeś??

To najlepszy sposób na masę!!









































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Dawno nic nie pisałem na forum ale po przeczytaniu tego tematu pomyślałem, że napisze też coś co mnie rozbawiło u mnie na siłowni ;)

A więc pewnego dnia ćwiczę sobie i nagle wchodzi taki typek co zawsze duzo gada i wk......denerwuje nieraz innych Pogadał z właścicielem poszedł się przebrać i wchodzi na sale. Wita sie ze wszystkimi podbija do mnie przywitał sie odchodzi nagle patrze na jego buty a on ku**a w lakierkach w takich co ja do kościoła chodze, już pompa z niego ale nic myśle sobie zapomniał i nie chce mu sie do domu wracać dlatego ćwicze dalej i nagle wpada na slae właściciel siłowni taki dziadek i do niego : "W jakich Ty butach ćwiczysz???" a on "No co ? Najwygodniejsze! " - i w tym miejscu umarłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
Widzę że tu sami Panowie:) No ale ja też coś opowiem:) Raz do mojej siłowni (klub Gymnasion) przyszedł taki cwaniaczek. Łysy, w dresach od Adidasa, z wielkim piwnym brzuszkiem i chodem kaczki :) Typowy polski dresik. No i do tego wszystkiego miał gruby złoty łańcuch - bransoletkę. Taką dziwną, bo wyglądała jak damska szeroka "kolia" taka 5 cm szerokości. Wiem bo ćwiczył koło mnie:) Jak to zobaczylam to myslalam ze pękne ze śmiechu. Po 15 mintuach koleś z groźną miną spełz z rowerku, zlany potem
, poszedł powyciskać trochę i wszedł na bieżnię. NIE WIEM JAK ON TO ZROBIŁ, ale po kilku minutach ta bransoletka mu spadła i wkręciła się w bieżnię, bieżnia się nagle zatrzymała, a koleś wyskoczył do tyłu jak z procy :) NAPRAWDE NIE WIEM JAK TO ZROBIL. Ale zlewka byla jak diabli:D:D:D Apel do dresików : biżuterię zostawiamy w szatni :D:D:D:D

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Kurde no to wpadłem... Jaki wstyd!! Musiałaś to pisać? Każdemu może się zdarzyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
HAHA NIE WIERZĘ ŻE JEST TAKICH DWÓCH W TYM KRAJU:) To jest nierealne:D

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 471
Ja miałem taką akjcę, że przyszedł do mnie na moją domową siłkę taki wkur**ający gość, dużo gada mało robi, no i koleś wyciska na klate a ten go w jaja uderzył, lekko bo lekko ale uderzył, na co ode mnie wyłapał liścia, koleś wstał i mu swojsko pierd**n*ł że ten upadł. potem przyszedł kilka dni później z zamiarem ćwiczenia, na co się zgodziliśmy, wyciska jedną serię, potem drugą a koleś który mu je**ł kilka dni wcześniej postanowił zrobić żart, podszedł do ławeczki od strony gdzie typ miał głowe z niby zamiarem asekuracji i gdy ten dopiero sięgał po sztangę ten zdjął gacie i usiadł mu na twarzy:) sikaliśmy ze śmiechu wtedy i nadal na samo wspomnienie o tym nie mogę wytrzymać :)

Zmieniony przez - Daxx w dniu 2009-01-24 02:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3138
Opowiem tez jedno ciekawe zdarzenie... Jeden kumpel robil skrety tlowia trzymajac sztange z obciazeniem na karku a drugi robil brzuszki na lawce i stekal juz nie moge, juz nie moge... i kumplowi co robil skrety puscila zawleczk ai 5kg sie zsunelo i spadlo temu co robil brzuszki na pisiorka to zwinal sie w sekunde... tyle ze chlopak pozniej nie mogl chodzic bo go jaja bolaly

Wypijmy...Zeby nasze dzieci miały Śliczne MAMY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Ja osobiście miałem taką sytuację że robiąc brzuszki z obciążeniem na skosie głową w dół jakieś 30-40 stopni zamiast zamieniać krążki na większe to uzbierałem 3x5 kg jeden krążek na drugim i pech chciał że ten co był w środku wysunął mi się prosto w zęby. Efekt nieprzyjemny ale i tak brecha była:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium