SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
No to się uśmiałem hahaahhahahahah leże na ziemi, podnieś mnie ktoś aahahahahahahhah




Takich wypowiedzi jest z 1000 w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Moze nie z silowni, ale zwiazane z silownia;D
Moj kumpel niedawno(z tydzien temu) mowil ze mete kupi. Dzis mi powiedzial ze mety nie bedzie kupowal bo nitro2 jest mocniejsze, ja se gnije z niego juz (on 186cm,66kg, na klate cisnie 50kg), gadam mu ze skad wie ze nitro mocniejsze od mety, a ten mi link wyslal z allegro na gg naglowek "Nitro 2 mocniejsze niz metanabol" smiechu bylo co nie miara. Dzis pytam jak on bedzie to dawkowal i ile kupi, a on mowi ze w dni treningowe 4x 20g, a w dni nietreningowe 2x20g. Mowil ze kupi za 65zl 550g to mu na miecha starczy Albo jak mowil ze klatki on nie cwiczy bo mu za szybko rosnie hahhaha (mierzyliśmy sie ostatnio pas mial: 75cm pas klata 86cm). Albo jak opowiadal jak poszedl na silke barki cwiczyc, to mowil ze mu po paru seriach juz zyly wy***alo na barach ze o ****a!

Albo jeszcze kiedys opowiadal ze jego kumpel jakies tabletki bierze, a jak sie nazywaja nie wiedzial. Kupil on sobie nowa bluze (sporo za duza byla) i gada, że bedzie bral z 2-3tygodnie te tabletki to bluza mu bedzie za mala. buahhahaha

Zmieniony przez - wojtek6 w dniu 2010-11-19 21:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może to nie jest sytuacja z siłowni bo ćwiczę sam w domu ale myślę że pasuje .

Wczoraj po treningu wszedłem do kuchni z zamiarem zrobienia sobie gainera z kreatyną którego przesypałem z opakowania do zwykłej foliówki , dobrze pamiętałem że gainer leży na parapecie lecz po 5 minutach szukania w całej kuchni i wszystkich szafkach go nie znalazłem , czynność szukania powtórzyłem i efekt taki sam . Nagle wchodzi babcia i pyta czego szukam a ja jej tłumacze że foliówki z parapetu .

A ona na to " a ten gips , to ja do śmieci wyrzuciłam "

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2010-11-26 12:53:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Wczoraj na siłce sam byłem i gdy skończyłem nogi to wbił typek i zaczął tam ze mną na barki jechać, bo akurat zaczynał od barków, a ja miałem po nogach bary. Zrobiliśmy razem wyciskanie zza głowy, później poszedłem robić podciąganie wzdłuż tułowia, a on coś tam robił jeszcze. Typek po serii zaczął jeść chleb z żółtym serem i popijał wodą, opierając się o parapet, miał dwie pajdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
Wczoraj robiłem przysiady dopiero się uczę ich robienia ;d miałem może jakieś 70 kg ;d , zrobiłem nisko siad a tu nagle coś zacharczało :D tak tak ;d pory mi pękły na dupie ;D kumple o mało co się nie przewrócili ze śmiechu ;d

wczoraj kumpel podchodzi pod swój rekordzik 76 ;d;d , opuszcza i go zgniotło ;d , dobra , to zakłada 75 kg i też go porobiło ;d
potem 62 i zaczął robić 5x5 , wycisnął , 2 serie po 5 razy , potem w 3 , 2 powtorzenia i zaczął mądrkować ;d i najlepsze co było jego tekst :
Ja piepsze , chory jestem ide do domu :D

albo wcześniej robił rozgrzewke chyba 40 kg ;d
udał kozaka i nie zakrecił zacisków , zaczął tak machąć to sztangą jak kajakarz wiosłem ;d ja się odwróciłem bo dostałem sms-a ;d , a tu nagle to dupnęło ;d patrze a tu się z jednej strony wszystko sunęło ;d ja tam nie mogłem wyrobić ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1194
Ćwiczę w siłowni u kumpla w piwnicy i ostatnio przyjechał do mnie kuzyn w moim wieku (18 lat).
To ja do niego że idę do siłowni i czy nie chce iść ze mną, na początku mowił że nie ale dał się zaciągnąć.
Przychodzimy do piwnicy i "właściciel" (kumpel) już siedzi i ćwiczy akurat klatke (z 70kg było).
Siedzymy gadamy, ja się rozgrzewam i nagle dzwoni telefon do kumpla aby przyszedł i dywan zniósł.
Poprosił mnie o pomoc to poszedłem z nim, wracamy po jakiś 5 minutach a kuzyn leży czerwony jak
burak ze sztangą na klacie która co rusz mu się zsuwa na szyje gdy ją troche odepchnie na klate.
Na początku wystraszeni pomogliśmy mu ale puźniej cały czas sie smialiśmy i zamiast trening 1-1,5h to trwał 3 godziny :P.
Puźniej wracając z kuzynem tłumaczył się, że z formy wyszedł i go skurcz złapał !
ROFL :D Bajkopisarki górą :D!

Napisz do mnie jeżeli potrzebujesz pomocy w programowaniu przez stronę - https://androidcheats.edu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1607
Hah ;d byłem na siłce publicznej z kumplem . Jeden KOX poprosił go , aby go asekurował. No to ten kox ćwicze załozył sobie 70 kg pomachał , załozył 100 , pomachał , załozył 170 i mówi , ze bd robił serie i , zeby za 12 razem mu pomogł.

No to dochodzi do 11-stu i kox nagle mówi , "góra , góra !!!!! "

a mój kumpel próbuje pomuc ale nie daje rady haha i ten kox połozył na klacie i zawołał szybko takiego innego zioomka ;d

ja w tym czasie triceps robiłem , myślałem ze pękne ze śmiechu ahhahaha

" Niech Moc Będzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1607
Hah ;d byłem na siłce publicznej z kumplem . Jeden KOX poprosił go , aby go asekurował. No to ten kox ćwicze załozył sobie 70 kg pomachał , załozył 100 , pomachał , załozył 170 i mówi , ze bd robił serie i , zeby za 12 razem mu pomogł.

No to dochodzi do 11-stu i kox nagle mówi , "góra , góra !!!!! "

a mój kumpel próbuje pomuc ale nie daje rady haha i ten kox połozył na klacie i zawołał szybko takiego innego zioomka ;d

ja w tym czasie triceps robiłem , myślałem ze pękne ze śmiechu ahhahaha ;p

" Niech Moc Będzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
Wróciłem na siłkę po złamaniu ręki. Gips mi zdjęli dopiero tydzień temu, więc ćwiczę lekko i że tak powiem, na rozruch.
Wziąłem hantel 10kg i robię bicepsy w siadzie na ławeczce, a obok stoi dwóch koksów.
Prawa ręka szła bez problemu i zająknięcia. Zmieniłem pozycję na lewą i się zaczęło. Osłabione przedramię drżało jak galareta i hantel latał na wszystkie strony. Zrobiłem ze 3 powtórzenia i jeden z koksów:
- Ty, a co Ci tak ta dziesiąteczka w łapce lata? Se balonem może poćwicz!
Drugi się ze śmiechu zanosił, więc mówię:
- Złamałem niedawno i się rehabilituję.
- W którym miejscu poszła?
To pokazuję na V kość śródręcza, a śmiejący się koks momentalnie poważnieje i rzuca:
- Ooo! To sorry..., szacuneczek, bo widzę, że napierd*lane było...

Work smart, not hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
Zmieniony przez - silver007 w dniu 2010-12-21 18:16:32

Work smart, not hard!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium