SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556

jak raz cwiczyłem na chacie i robiłem na stojąco wyciskanie sztangi zza karku.Była juz chyba ostania seria,łapy m sie juz trzesły.Zachwiałem sie i przewróciłem.Matka wbiegła do pokoju(jest dosc nerwowa) i mówi:"no ****a zemdlał" beka z niej była

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2004-07-24 12:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
jeszcze jeden przypadek ale to chyba najlepszy tez związany z solarium!w kabinie było krzesełko plastikowe rozkładane no i mojej byłej kobiecie i mnie zachciało sie pupken szturchen no więc była ostra jazda na solarium na krzesle no i złamalismy krzesło(ja 110kg i ona 37kg)no krzesełko niewytrzymało!no i pozamiatane ale oczywiscie pomysłowy fullblown powiedział szefowi siłowni ze pewna bardzo gruba pani przyszła na solarium i jak sie przebierała to krzesełko nie wytrzymało jej cięzaru no i szefu łyknał bajeczke!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
równierz robiac kiedys tylne barki z linka na wyciagu linka urwała sie i poleciałem przez cała sale!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ale najlepiej ostatnio sie usmiaem jak przyszli jacys nowi cwiczący na siłownie i zaczęli cwiczyc no i moja kobieta byla ze mną!więc akurat miała biceps i triceps no i na ostatnia serie robiła uginania ze sztangą stojąc z ciezarem 35 kg na 8 powt!no chłopaki zwątpili i chyba im było głupio!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
No to tak ja tez mam kilka sytuacji a wiec:
1)Bylem na silowni klubowej (gram na GWARDII OPOLE w reczna i mam silke za free) i siedze z kumplem cwiczymy sobie spokojnie wchodzi jakis KOKS patrzymy bez rozgrzewki bierze 100 w naszych oczach zdziwienie i sie pytam czemu bez rozgrzewki to sie krzywo popatrzyl,ucichlismy...patrzymy a tu uderzenie o mostek i czerwona ryj my w smiech a on aby mu pomoc pierw smialismy sie z 2 minuty a potem z niego sztange djeclismy a on od razu do domu poszedl...
2)Kiedys w klubie na silce cwiczylem tez z kumplkem przyszedl typ i wlaczyl telewizor i przez cale 2 h ogladal MTV wzial prysznic i poszedl do domu...
3)Mojego kuzyna kiedys przygniotla sztanga i zamiast mu pomuc wszyscy lezeli i sie smiali a on prawie sie udusil ale zyje do teraz i juz ma wiecej sily...
4)Kiedy na silowni siedzimy rowniez z kumplem i przychodzi koksik jakis zaklada 90 kg na sztange kladzie sie i wyciska przy 8 powturzeniu lewa reka mu wysiadla i sztanga z lewa reka przy klacie a prawa na wysokosci stojaka byla puscily zaciski z lewej strony i dostal sztanga w twarz a do tego polecialo potem na prawo i znow mu przywalilo w pale....ale chlopak mial twarz...

Wszystko smiesz aczkolwiek straszne

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
full - z tą kobitką i solarium nieźle sie wyrobiliście
widze że cora wiecej chetnych do opowiadania swoich historii

z tym MTV też dobre

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
hmmmm

1) Robiłem plecy na wyciągu i wyciąg sie zerwał i mi na łeb prawie spadł ludzie

2) Kumpel tak jeździł na rowerku do aerobów ze kierownice urwał

3) Ostanio z typem sie ciagałem tak dla jaj na siłce i idiota popchnoł mnie na stojaki mam fajna dziure w plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ale burak

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
ale czarna dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
chłopaki spokojnie skoncentrujcie sie na temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium