SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1830
Kiedyś siedzieliśmy sobie na siłowni ( czasami gdy mamy wolne od treningu idziemy na siłownie posiedziec, posłuchac muzy itp.) i mój brat cioteczny doszedl do wniosku ze chce sprawdzić ile weźmie na Martwy, no to założylismy mu 90kg i gdy podnosił to sie z***ał :D:D:D i to totalnie głośno :D:D:D, przefaza była:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 670
A jeszcze 2 historyjka. Przychodzi sobie taki gośc na siłke, na oko ze 60kg 180 cm i nic popatrzył co chłopaki robią. Postał tak z 20 min i w końcu ruszył do modlitewnika. Pieknie mu szło gryfem, cały czerwony po 3 seriach po 10 razy czerwony jak burak, uśmiechniety wstaje i siada na ławke. I nie było by nic w tym dziwnego gdy nie to że zapomniał dodać COKOLWIEK na gryf. Ważył tylko ze 5 kg...
Albo historia z innej beczki. Na siłowne chodzi pewna dziewczyna Kasia. I nic zamiast zapychac stanowiska jak skutecznie robi to 90% dziewczyn na siłowni podchodzi do 2 'anabolitów (suchary ze 180 cm 70kg (ciśneli 40kg w seriach na klate)' przy ławeczce i pyta sie czy będo jeszcze ćwiczyć. Odpowiadają z uśmiechem na ustach że nie. Ale Kasia miała dobry dzień w tedy dołozyła po 15 kg z lewej i 15 z prawej wycisneła ze 15 razy po czym wstała powiedziała że nie ma dzisiaj siły i poszła posiedziec jak inne panie. Chłopakom szczena (i chyba nie tylko opadła Tak! uważajcie na małe dziewczyny na siłowni (biorą czasami więcej niż ważą) :) !

'Z taką masą to moge co najwyżej karuzele pchać po sezonie'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
dzis na silowni przygladal sie cwiczacym taki chudziutki koleś mial 180 i 55 kilo na oko, patrzyl około 20 minut, musze dodac, ze stał oparty o barierkę, po chwili odwrocił sie i szerszy w ramionach o 30 cm wyszedl z silowni. Oj chlopak napakował sie

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
optick zabiles mnie tym moze to jakas nowa metoda treningowa od jutro zaczynam poniezdięłk klatka + biceps patrzenie na pakerów opierajac sie przodem 3 serie po 3 minuty, opieranie sie podchwytem tak samo hehehe a na nogi to chyba bede na tej barierce siedzial

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
wyszedl wyprostowany jak strzala a pod pachami to miał po dwie lodówki (nienapisze telewizory bo obecnie sa cholernie plaskie )

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ja widzialem goscia ktory przychodzi "wyciskam 50 kg" popatrzyl jak jakis koks wyciska 100 w seriach i juz zpodnosil "80 a jak mam dobry dzień to i 90 pojdzie"

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
1.) Mielismy raz goscia co wyciskal na lawce plaskoz progresja. Zawsze stl za nim kumpel. Tym razem pyta sie on go czy poasekurowac a on ze nie trzeba przy takim malym ciezaze :P chcial chyba zaszpanowac po 120kg byloo na sztandze. zatrzynamy w trzecha gadac jakies kawaly tam szly a tu nagle slyszymy lekki poglos "POmocyyy", "Pomocyyy". Patrzymy a on pod sztanga lezy :P Wszyscy z niego lali przez 30 min . OD tamtej pory zawsze ktos za nim stoi nawet jak mowi ze nie potrzebuje :D

2. GDy moja wiedza na temat cwiczen siegala zera wyciskalem z kolega u niego w suszarni pare kila :D. Pewnego dnia z kupionego na allegro poradnika przeczytalismy ze mozna jesce wyciskac wąskim uchwytem. Do tego posluzyla nam krotka sztanga do ktorej niestety nie mielismy zabezpieczeń. Zabralem sie eleganco wycislem pare razy. Wtedy nadszedl czas na kolege. Chcial chyba zaszpanowac i wbil sobie na sztange 6x5kg czyli 3x5kg na strone. Wycisknol ten jeden raz przy drugim razem cos mu sie zachwialojak wszytko runelo na ziemie to w ciagu 3 min polowa bloku sie zleciala :P Kolega czerwony ja burok byl D:

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Super temacik. Gdy mam jakis dolek tylko tu klikam przeczytam pare postow i chumor odrazu sie poprawia :P. Juz pare sogow polecial.
Jestem za tym bu ten temacik dac jako podwieszony. Pozdro 4 all

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
On jest podwieszony

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Więc cosik dopisze. pewnego dnia na siłke przyszedł koksik, bez rozgrzewki dal na sztange 150 kg. Ja robiłem sobie bicepsik i byłem sam na siłce. Więc robie ćwiczonka a gość czerwony jak burak lezy ze sztangą, krzyczy: eej pomocy, podbiegłem chwyciłem sztange staram sie podnieść, a gość puscił sztange i jab&a mu na klate pod sztangą były moje palce. Ja strach i ból w oczach on to samo nie umiał juz oddychac wiec ja na cały głos POMOCY (siłke prowadzi taka baba) przybiegła i jakoś dzwigneliśmy jedną strone sztangi a gośc sie jakoś wydostał. potem jak doszedł do siebie to zabrał szybko swoje ciuchy nawet sie nie przebierał i pitnoł z siłki. Od tej pory jzu go nie widziałem =]

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium