SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 596845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
jak byłem podczas w-f na siłowni szkolnej to nasza pani od w-f (nowa) myślała ze modlitewnik jest do robienia brzuszków i się z nią kłóciłem ze to jest co innego

Hygur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24911
dzis na silowni jeden koles do drugiego mowi:
-ty to masz bisepsy jak te puszyste baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
haha był u nas na siłce taki chłop co strasznie darł sie gdy robił klate. Któregos dnia ten chłop ćwiczy i wiadomo drze sie strasznie. Wpada właściciel siłowni i mówi: " siema, wiadomo ze Staszek juz nap****ala"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208
pewnego razu pokazywałem kumplowi laikowi jak na leży wykonywać poprawnie ćwiczenia ramion: najperw biceps, później triceps, i na końcu mówię a może teraz weźmiemy się za czwórceps, a on: no to jak się ćwiczy ten czwórceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208
kolega mi opowiadał, że u niego w innej miejscowości na siłowni było dwóch typów, którzy sprzedawali początkującym trefne 'odżywki' tzn. zamiast monohydratu jakąś mąkę czy coś takiego, jak spotykali 'szczęśliwych nabywców' po 2, 3 tygodniach, zawsze się pytali: no i jak tam siła idzie w górę? a ludzie opowadali: no, idzie jak ch**! a goście tylko szydzili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208
ostatnio mój koleżka, z którym w sumie rzadko ćwicze, po paru miesiącach nieregularnego ćwiczenia, stwierdził że tak przykoksił, że musi sobie odpuścić siłkę na bardzo chwile, bo mu już mięśnie ruchy krępują na muay thai, hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3199
Pewnego razu na siłowni chciałem zrobić ostatnie powtórzenie na ławce poziomej. Prawa ręka dała radę, lewa została na dole. Prawa ręka odłożyła sztangę na stojak, a lewa część spadła na mnie. Wtedy się z pod niej wyślizgnąłem, a sztanga wisiała na jednym stojaku xdd

Cześć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
to chyba tradycja :D -

jakis gosc tam ugina łape z hantla - pelna powaga, marszczy czolo, wzrok skupia na cwiczeniach i glosno powtarza przy kazdym ugieciu :

- ale im na*******e , ale im na*******e , ale im na*******e, ale im na*******e.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
szkrabik dobre

Zmieniony przez - Sevillista w dniu 2009-02-22 20:46:42

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1372
ja cwiczylem z kumplem i on robil wycisk na plaskiej ja siedzialem bo mialem przerwe
i on cos tam do mnie mowi cos zazartowal o mnie ja sie zasmialem i chcialem go pstryknac w policzek a on odwrocil glowe i walnalem go w oko odrazu sie zaczelismy smiac i sztanka przechylila sie mu na prawa strone (nie zakrecil zaciskow bo sie gdzies zgubily) spadlo mu obciazenie i przewazylo z drugiej strony a ja dostalem tym gryfem w czolo.

wtedy sie az poplakalem ze smiechu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium