SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
To ma byc smieszne??:>

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164
Sytuacia ktorą zaraz opisze moze nie toczyła sie na siłowmi ale napewno jest z nią związana ...A wiec kumpel o ksywie Propinat dzwoni do mojego kumpla ( ktory jest pielegniarką) i sie pyta czy dałby mu strzła. No kumpel popwiedział ,że nie ma problemu...Propinat przyszedł do niego po tego strzała tylko nie miał strzykawi ani igieł...no to kumpel( pielegniarka)wpadł na pomysł ,że pojdziemy do Testera on na bank bedzie miał igły (nie było gdzie kumopć apteki były juz zamknięte)Tester był akurat u swojej lachy autem (on nigdy nie zamyka auta) postanowiliśmy ,że sobie sami zabierzemy strzykawi ale jakoś nie mogliśmy znaneźć...zadzwoniliśmy po niegio do domu ,wyszedł do okna tylko za nim była jego lacha wiec sciema ...pytamy czy ma klucze i końcowki 8 i 12 ? Tester skumał o co chodzi i powiedział ,że nie ma bo ostatnio pały go zatrzyamały i mu przeryli auto i przełożyl ja do domu...Propinat bardzo nalegoał i chiał koniecznie strzała w tym dniu...Tester nam powiedzial że nadole w kuchni jaest mikrofalówka i tam trzyma strzykawki i koksy...i mamy sobie po to wejść stra jest na gorze i mamy to zrobić w miare cicho...my sie smialiśmy z tego co mowił bo mysleliśmy że to tylko żarty...ale Tester mowil serio !!! stwierdziliśmy ,że sobie opduszczamy kumpel Pielęgniarka juz chciał iść do domu ale Propinat musiał dostać strzała i koniec ...no to poszliśmy do Testera domu wchodzimy do kuchni otwieramy mikrofale , ktora była normalnie uzywana i tam miał koksy strzykawki waciki itd...on to tam chował przed strą (twierdzi ,że na widoku ich nie znajdzie) ledwo zdążyliśmy zabrać to co potrzebowaliśmy i steraz Testera wychodzi z sasiedniego pomieszczenia z kotłowni...spaliliśmy lakli...To była masakra takiego kolesia jak Tester to chyba drugiego nie ma...hehe...jak jego stra znalazła by te koksy to wywaliłaby go z domu !!!

Zmieniony przez - czarli67 w dniu 2006-02-21 22:18:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3189
heh, Tester jest naprawdę zryty SG

Barracuda BJJ Team - Poznań

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11017
"dzwoni do mojego kumpla ( ktory jest pielegniarką) " to w końcu kumpel czy koleżanka a moze to był obojniak??

co do Testera; "Są ludzie i taborety"

"Go hard....or go home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164
hmmm...dla nie wtajemniczonych to pielęgniarka to osoba ktora daje strzały...tak sie przyjeło,że nazywamy tą osobę pielęgniarką ...hehe pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Hahahaha przeczytalem kilka ostatnich stron niektore zytuacje mnie roz***aly :D:D:D Sogi poszly
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Ojjj gajusz nie rozumiesz slagonu koksów hehehe jeszcze musisz duzo sie nauczyc heheeh P.S Fajny avatarek

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11017
Koks sie odezwał

"Go hard....or go home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 633
Witam. Tez cos opowiem, chociaz moze to nie sa smieszne historyjki, a raczej ciekawe anegdotki ;)
Jak zaczynalem chodzic na silke to zawsze nas bylo dwoch na silowni, ja i starszy koles, ciut ponizej 1.7 wzrostu, 60kg, chudy maly, ale najwiekszy sportowiec w promieniu przynajmniej 5 km. Jak ja podnosilem to on stal nademna asekurowal mnie i przy okazji mobilizowal "****a podnos to bo przekope dostaniesz" ;) No i pewnego razu podnosilem maxa 65 kg, prawie podnioslem, ale jak juz nie dalem rady to powiedzialem zeby wzial i ... puscilem :D Bylem poczatkujacy ale kumpel tez sie nadziwic nie mogl ze utrzymal i zalozyl na stojak tyle kg na biceps ;)

A druga to jak otworzyli w szkole silownie dla publiki, tzn. dla calej miejscowosci, przez pierwszy miesiac zlatywalo sie do tej malej budki z silownia po 50 osob z czego 20 nastoletnich lolitek. Leseczki niby cos tam jakies brzuszki, jakis steping, i takie tam, a naprawde zajmowaly sie podrywaniem czy w tym wypadku raczej w****ianiem facetow. Jeszcze poki tylko wypinaly majteczki z pod krociotkich miniow to dalo sie przezyc, ale najbardziej prze***ane bylo np. maksowac na klate, a laska kuca kolo laweczki, liczy rekami miesnie na klacie i chwali jakie ladne. Moze dla nich to byla wspaniala gra wstepna ;), ale ja mialem kilkadziesiat kilo nad glowa ;)

Zapraszam na internetową encyklopedie KS Cracovia - http://www.wikipasy.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
Druga historia fajna. Łap pierwszego SOGa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium