SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 596657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
łahaha piekne jest brzydkim a brzydkie jest pieknym kozak film

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
jedwabisty temat :D dla wszystkkich sogacze bo brechtam sie caly czas !!

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
Kiedys moj koles przyjechal na silke maluchem. Po treningu wychodzi, patrzy a tu jego bryka lezy w.....na na dach. Podejrzewam ze jakiemus kolesiowi nie starczylo ciezaru na martwy ciag zeby skonczyc serie, to peewnie znalazl se na zewnatrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
nie no temat wypsiony jest ;)
sogow tez nie malo, niektore historie masakryczne wręcz, ja osobiscie nie pamietam nic śmiesznego od nas, ale bylo troche tego, ale nie mam teraz do tego gowy by se coś przypomnieć
ah pamietam, kiedyś przyszedł do nas młodziak, no mlodziak, w moim wieku, ale wielki jak brzoza, a cinki jak patyk no to mowi ogien sprawdza sie ile wywali, no ok kladzimy mu chyba 60kg duzo, 55 duzo, dobra 50 nie bylo zacisków, no to by nas je*any pozabijał, najpierw mu ciezar spadl z lewej strony na mnie, potem sztanga mu poleciala na druga strone, tak ze wybil by na raz pol naszej silki, innym razem znowu tak samo klate cwiczyl, przenosil sztangielke za glowe leżać ok kozak zapdoal cieżaru i *** znow mu spadła sztangielka na kumpla co stal za nim, no po prostu chodząca kostucha z niego..
pozdrowiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
tez mialem takiego to se chlopaki bo byl znim 2 nizszy ale troszke ciezszy nalozyl sztange olimpijska okolo 20kg do ego talerzyki bo inaczej tego niemozna nazwac ktore waza 0,75kg no i oczywiscie zaciski do ego ktore byly chyba ciezsze niz te talerzyki to stoje kolo nich choc tez strongmen nie jestem i mowie panowie a gdzie asekuracja jak to komicznie wygladalo

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4211
Ja nie byłem naocznym świadkiem tego zdarzenia, ale sytuację opisywał mi kolega.

A więc.. na siłownie wpada kilkuosobowa grupka bujających się dresów. Wszyscy zabierają się do swoich ćwiczeń, czyli trenowania klatki i bicepsów. Jeden z nich dziwnie ćwiczy ciągle jedną hantlą, na to jego kolega:
"Co Ty ****** od******l*** !?"
i odpowiedź
"Dziś na********* na prawą, żebym miał takie ******lnię***, że jak komuś wy***** to zginie na miejscu." :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18451
Jak miałem WF ( polejwóda )to oprucz nas przychodziły dziadki na gimnastyke korekcyjną . Macham se tricepsa a tu dziadek podchodzi do drążka i zaczyna się podciągać . Skończył serię popatrzył na nas i wyszedł .

"Kobieto, dzisiaj nie moge... bo ide na siłownie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31985
U mnie w mieście jest ziomek który jest juz chodzącą legendą pomimo tego ze ma dopiero 25 lat. Jego ojciec ma silownie na chacie i kumpel sobie tam ćwiczy .Zaprosił mnie kiedyś to wpadłem żeby zobaczyć jak tam sobie radzi.
Gdy zapytałem się dlaczego na każde ćwiczenie bierze ciężar 35 kg pomimo że prawie bez wysiłku robi tym ciężarem 25 powtórzeń on powiedział mi (i tu cytat) "Wiesz ja się boję większego ciężaru bo nie chcę żeby mi krzywdę zrobił" Gdy przechodzi kolo lustra to zawsze odwraca się plecami albo czołga pod lustrem. Gość jest strasznie nienormalny, ale tak mu zostało po wyjściu z MONARU. W szczytowej formie gościu zjadł na raz 650 grzybów i można powiedzieć że bomba mu została
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Gdy przechodzi kolo lustra to zawsze odwraca się plecami albo czołga pod lustrem.

SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
kiedyś u nie w dudzie było koleś ktury szpanował że jest przypakowany jakiś rok temy zaprosiłoem kolesia na siłownie w szkole jak przyszło co do czego pusta sztanga olimpijska go przydniotła i mało co nie połamał sobie szczęki bo piścił o centymetr od niej sztangę
od tego czasu koleś nie nie pokazuje się z gołą klatą na mieście bo widziało go jakieś 15 os
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium