SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
Ostatnio miałem fajną też przygodę na siłce

Poznałem kolesia dośc wielkiego od razu wiedziłem że człowiek z którym można pogadać bo reszta to do końca nie byłem w stanie określić czy pprzyszli zwiedzić siłownie czy poskakć na skakance no i klient robił sobie klatę ja akurat plecy więc mu nie pomagałęm

i on tak zaczyna sobie serią 70 póxniej z w górę, od razu zauważyłem że wszyscy się patrzą a on w górę doszedł tak do 160 a przy nim stoi dwóch sucharów (czytaj biceps: 27 na pompie ) i pytają się czy mogą machnąć a ja w breht

no to klient zmniejszył im do 120 oni na to że jeszcze no to walnął do 90 oni że chyba trochę mniej no to zmniejszym do 50 (jeden krążek został) oni przerażeni z tekstem "nie to my sobie póżniej poćwiczymy"

LOL

Adex SOG na kumpla ;)

Zmieniony przez - Mbutu w dniu 2006-03-19 19:03:55

----------------
Siłownia to jest TO i nie wolno pękać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 251
Znajomy koksik robił pompki z klaśnięciem, a że miał dosyć krótki zasięg ramion to przypi*rdolił maską w podłogę. Efekt był taki, że złamał nos.

Szeroki, szerszy, najszerszy, Chuck Norris ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
No co dzisiaj miałem na siłce to myślałem że nie podniosę jakiegoś badziewnia na klatę w ostatnim powtórzeniu

A mianowicie podnoszę sobie podnoszę i coś kumple zaczeli jęczeć więc patrzę na nich a tam koleś chodzi sobie po siłce na rękach !



Zmieniony przez - Mbutu w dniu 2006-03-20 16:07:15

----------------
Siłownia to jest TO i nie wolno pękać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
ROTFL z tego 160 i zmniejszył do 50...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Pawlusiński zasłabł na treningu
W poniedziałek podczas treningu piłkarzy Cracovii na siłowni zasłabł Dariusz Pawlusiński. - Stało się to podczas podnoszenia sztangi - opowiada trener Albin Mikulski. Zawodnik nie stracił przytomności, ale został odwieziony przez karetkę pogotowia do kliniki neurologii przy ul. Botanicznej, gdzie przeprowadzono rutynowe badania.

Czy wykryto coś poważnego? - Nie przeprowadzono szczegółowych badań, a dopiero je zalecono - mówi nieco zdziwiony lekarz klubowy Bartłomiej Kita. I wyjaśnia. - W trakcie podnoszenia sztangi wzrasta ciśnienie tętnicze krwi i zasłabnięcie może być tego skutkiem. Ale dopiero dokładne badania to potwierdzą lub wykluczą - dodaje dr Kita.

Pawlusiński został przez lekarzy odesłany do domu z zaleceniem, by w najbliższym czasie nie ćwiczyć na siłowni. Lekarz Cracovii zapowiada konsultację z neurochirurgami.

- Nie przewiduję więcej kontuzji i nie wiem, co się dzieje z naszym zespołem - mówi załamany trener Mikulski.

Pawlusiński jest jednym z najbardziej pechowym piłkarzy w Cracovii. Odkąd (w lipcu 2005 r.) trafił do Krakowa, miał już kłopoty ze stawem skokowym, kręgosłupem i kolanem. - W lipcu zeszłego roku podczas sparingu na Śląsku Darek został kopnięty w głowę i stracił przytomność - przypomina dr Kita. Zaraz po tym wydarzeniu Pawlusiński przeszedł badanie tomograficzne w Bielsku-Białej, które wykluczyło powikłania.

hmmm niekotrzy pilkarze sa po prostu zajefani :D
kolejny Woodleg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7670
Na gryfie 107 kg, atak na rekord, kumpel skoncentrowany, asekuracja po obu stronach,na silownie wchodzi znajomek i wrzeszczy WITAM WSZYSTKICH PAKEROW Z DOLINY MUMINKOW

Oszalałem :D


W sumie nic ciekawego nie pamiętam:
2óch kumpli,którzy za każdym razem robią maxa atakując 70-75 przez godzinę,a kończy się na tym,że się ganiają po siłowni Jeden z nich raz zaatakował to 70/5,nagle trach spadła sztanga na klatę on fioletowy,krążek poleciał na nogę,drugiemu kumplowi robiącemu biceps :)

Kumpel.. przysiad.. schodzi nisko.. twarz czerwona.. zęby sciśniętej jak u dobermana.. toczy ślinę.. kręci ustami.. yyy yyy.. nagle prrrr.. i trach.. poszły szwy na dupsku.. komentarz kumpla: no k.. po tej kreatynie masz rzeczywiście niesamowitą pompę &amp

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7670
Jedna rzecz.. ostatnio kolega.. dresik.. wziął się za pakowanie.. i oczywiście zestaw dyskotekowy najważniejszy.. co brał więcej na serię od razu wszystkim się chwalił.. sztangę jakoś sam spawał czy coś..

Teraz jajca

Nie ma go 2 dni w szkole, wpadliśmy zobaczyć co u niego.. wychodzi do nas.. zaczyna coś mówić.. i tu zonk z dwóch górnych jedynek zostało mu po 1/3 z każdej.. mówi,że do 80 na serię próbował dojść, gdy nagle sztanga wylądowała mu na zębach


Nie wiem czy pękła,czy nie jakoś mu się wywineła.. to dla mnie nie ważne :D

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
albo ktos mu wybil sog za dresika

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2364
A u nas na silce , przedwczoraj normalnie sobie z kumplem bierzemy na klatke tam juz kolo 50 i wchodzi jakis kolo , to sie zaczelo nie moglismy juz nic robic , opisze wam pokrótce jego wygląd :
Taki zmulony kolo na maxa, mial zieloną koszulke , i dres bueheheh taki z 300-stoma paskami chyba , i związany damskim paskiem troche sie popizgalismy z tego i dalej , kolo sie zaczyna rozgrzewac ; tylko mu to za bardzo nie wychodzilo hehe miał ruchy jak by go prąd pokopał myslalem ze sobie z nim zdjecie zrobie , a na koniec na wyciagu na nogi chcial przysunac siedzenie , ja mu mówie że trzeba wyciągnąć szpile zeby przysunąć (szpila wielka jak sam skur**syn) koles do mnie : nie trzeba nie trzeba i sie zaczal siłować z tym , i tak nie dał rady pozniej cos tam robil , bylismy tak z***ani z kolesia ze juz tylko siedzielismy

I Need My Anger to be healthy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1618
siedze se na siłce ostatnio z qmplem i przyszedł znajomy.
wszedł posiedział pogadał wkońcu mówie " zapożyczcie mi za dwa krążki jakieś do mnie bo juz mam mało" my oczywiśćie wszystko na styk wiec nie da rady pożyczać. i on tak patrzy i leżało 4x - 1, 2, 2.5, 4, i to tak na kupce. on mówi " no pożyczcie bo widze ze dużo macie" to qmpel do niego:
"nie pozyczymy bo sam widzisz ze nam sie nie przelewa" a on na to " no moze i nie przelewa (patrzy na kupke) ale widze zato ze wam sie przesypuje"
:/?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium