SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Kiedyś u mnie na siłce przyszło 2 i jeden sie wbil na bieznie. Biega biega a drugi J*B na 20km/h. Obok klient wyciska 120 i widzi siebie w lustrze. Nagle tamten nie wytrzymał tempa i przyj***ł klatą o bieżnie. Zaczął sie tak smiesznie trząść bo tamta cały czas na biegu była, natomiast kox jak to zobaczył to sama sztanga mu wypadła z rąk ze śmiechu.
Efekt - moje niezapomniane wrazenia i starta klata tamtego

Nie masz pleców? Nie oszczędzaj łokci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
Chodzę na małą siłownię. Przychodzą ciągle te same osoby, każdy każdego kojarzy. Jej kierownik często też sobie macha sztangą i jako zaprawiony w bojach, pomaga to z dietą, to z ćwiczeniami... Pewnego dnia przyszła nowa twarz. Student. Z oka wyglądał na informatykę, bo zasuszony i zamknięty w sobie jak puszka tuńczyka.
- A Ty dopiero zaczynasz? - zapytał biegający na bieżni kierownik.
- No drugi tydzień jestem.
- Masy Ci się widzę troche przyda...
- No robię masę, robię.
- A dietę masz? Powiedz mi co jesz?
- No jem tak normalnie... Tylko, że trochę więcej kiełbasy...

Work smart, not hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
silver007 czego by tu wymagać więcej od studenta xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3888
Chcesz miec mase, jedz kielbase

The Pump!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4625
Kiedyś podczas katowania brzucha podchodzi do mnie największy koks na siłce ponad 50 w łapie ...
-młody co ty ****a robisz?
-no brzuch
-???a co pozniej brzuchem sie bedziesz na******l.ł?! łapy rób!

Gdy przemawia masa... prawda milczy!


Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha - S. Lem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 747
Ja to znaczy my mielismy zabawna historie u mnie w siłowni mma osiedlowa siłownie juz z 10 lat i jakiś rok temu z 3 kolegami naćpaliśmy się amfy i poszlismy cwiczyc o 3 w nocy tz robic sobie zdjecia podnoszac w martwym ciągu ciężary :) robiliśmy po 2 powtórzenia idąc w górę z ciężarem jeden z nas prawie nigdy nie ćwiczył ale wygląda jak 'Drwal' i ma siłę a my staż około 9 lat :) zaczeliśmy od 100 kg aż do 200 kg my usiedliśmy na 180 kg a kolega który prawie nigdy nie ćwiczył złapał gryf byle jak i podniósł 200 kg :) hehe Wyobraźcie sobie chłopaków z aparatem ćwiczących o 4 w nocy na amfie śmiechowo :)

Więcej Kalorii, więcej cieżaru i nie ma op*****lania się ! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Witam pierwszy raz tu coś napiszę

To było chyba we wtorek w ostatnim tygodniu ,przychodzi koleś ponad 40 lat , coś taki ala koks zeszłej dekady .
Oczywiście pierwsze kroki na ławeczkę poziomą ,na sztandze już było z 95kg więc jak w sam raz na serię rozgrzewkową
Podrywa sztangę wraz z dupą do góry no i zejście prawie do klaty bo gryf się zatrzymał na okularach które miał zawieszone przy szyi .
Łatwo się domyśleć co się stało,Ray bany poszły się ****ć
Facet wszedł na trening w okularach przeciwsłonecznych ,do tego tego dnia wcale słońce nie dawało aż tak popalić ,zwłaszcza na siłowni

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
Wcale tak nie dawno robię biceps na modlitewniku i wchodzi dwóch 'szczypiorów' jeden z 185 tak mniej więcej mojego wzrostu 65-70 kg wagi drugi niższy też szczupły. Robię bica i nagle słyszę: ty ten gryf ma z 60kg. Odwracam się a tam typek (ten niższy) macha pustym gryfem 20kg na płaskiej

Zmieniony przez - MegaMuscle w dniu 2010-05-26 12:29:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Też coś dorzucę . Nie z siłki ale i tak dobre

Wcinam teraz krete i kupuje wodę w polo markecie :D 5l butle. Akurat skończył mi się zapas więc trzeba było udać się i pokupować. Pierwsze okrążenie biorę 30 litrów po 3 butle w ręku, podchodzę do kasy, babka się tak dziwnie patrzy ale nic nie mówi, płacę i wychodzę. Idę znowu (jak zapas to zapas ) biorę te 6 butelek znowu do tej samej kasy babka do mnie z tekstem "Po Ci tyle tej wody?" a ja do niej "do kąpania " babka co minę za***ała haha :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4197
haha do kąpania, mnie się kiedyś pytali czy wodę będą odcinać że takie zapasy robię
lap soga

Zmieniony przez - Lejzer17 w dniu 2010-05-28 23:05:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium