SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 597152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
mnie dziś ojciec zakazał ćwiczyć nogi na siłowni, bo jak stwierdził nie zmieszcze się w żadne spodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Mam kolesia na silce taki dzieciak 16 lat robi klate i sie smiejemy znow bedzie szyja-klata-brzuch bo tak gryfem macha najpierw opuszcza na szyje potem na kalte a ptoem na brzuch samym gryfem sobie rady nie daje albo raz sie walnol gryfem w glowe jak robil biceps na modlitewniku bo cos mu nie wychodzilo zeby prosto prowadzic gryf..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
moze nie z siłki, ale polewke mam z typa co wygląda jak legendarny ginomen, bylismy sobie na wyjeździe parodniowym, ja tam sobie ugotowałem ładnie sniadanko itp, pyta sie co jem, to mu zacząłem wymieniac i mowie ze dietke mam, on wielce zdziwiony mówi ze dieta jest nie potrzebna tylko zebym odżywki sobie kupił przekonywał mnie przez cały ranek swoimi 'argumentami', ale on 2 lata regularnie na siłke chodzi to pewnie sie na tym zna no nic, wieczorem sie na***ał jak świnia , zarzygany leżał z pięścią zapchaną do samego konca w kiblu (tam gdzie kupcie pływają ), a ja sie go pytam jak rzeźbe robi.. on na to taki u******lony: "yyyy... 2kg na mase treningu". upadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1624
Jakiś rok temu na wf podczas gdy nauczyciel pytał każdego przy ławce mięśni i kości kolega wziął sztangę i chciał zrobić rwanie, gdy miał już sztangę nad głową i zaczął się prostować nagle tak nim zachwiało że poleciał do tylu a zanim była ściana. Tak narobił huku Wszyscy o mało co nie padli ze śmiechu a na koniec tego jak już położył gryf na ziemi opiepszył go wuefista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
pytał każdego przy ławce mięśni i kości

co to jest ławka mięśni i kości?

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Przymszy stojąc przy ławce pytal ich o miesnie i kosci

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1624
Siedzisz przy ławce takiej jak w większości szkół w klasach i na niej leży obrazek/książka przedstawiająca mięśnie i kości człowieka, nauczyciel się pyta gdzie jest jakaś kość lub mięsień a ty pokazujesz na obrazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Jak ja do szkoły chodziłem to na W-Fie się grało w piłke itp. Ach ta reforma szkolnictwa

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1358 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Przymszy u mnie wf polega na bieganiu ;-( tylko na tym -i jak tu masę zrobić...

Zmieniony przez - olo1917 w dniu 2008-08-01 16:02:08

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
Wiadomo ze od piwa sie pije. na osiedlowej silce przyszedl nowy gosciu. mowil ze chce mase robic. patrze przed treningiem otwiera piwo. pytam sie go co on robi a on mowi ze "piwo na mase pije"... wszyscy zaczeli ziac z niego. nie moglismy sie uspokoic przez pol godziny:D

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium