SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 597058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2093
I co w tym śmiesznego? Wytłumacz mi
1

Jeszcze się miniemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
WITAM
Posłuchajcie:

Kumpel Andrzej chciał na siłce wycisnąć 150kg- wiedzielismy, że w sumie stać go na to, choć wcześniej jego rekord wynosił 146. Noi Andrzej, że szpanerem jest, wział na siłkę swoją laskę i 4 kumpli, w tym i mnie. Kumpel dla jaj miał wziąć kamerę i nakrecić ten wyczyn (BOŻE, CZEMU ZAPOMNIAŁ!!!). W końcu jesteśmy na siłce, założyliśmy Andrzejkowi obciażenia na gryf podczas gdy on sie rozgrzewał na mniejszym obciążeniu. Jest 150kg. W kierunku dumnie wyglądającej sztangi zmierza Andrzej rozgrzewający nadgarstki. Po bokach gryfu stanęli dwaj kumple by asekurować. Andrzej leży i przygotowywuje się kontrolując oddech. Ja, taki koleś i dziewczyna Andrzeja patrzymy i oczekujemy. W końcu sztanga uniosła się w górę i Andrzej zaczyna obłapiać gryf. Wszyscy wstrzymuja oddech, a spięty Andrzej opuszcza żelastwo na klatkę. I tu punkt kulminacyjny: Andrzej usilnie wypycha sztangę ku górze, jest cały czerwony i nagle słychać mokry, obleśny i potwornie głośny pierd!!! Trwa on chyba 5 sekund podczas gdy Andrzej wyciska. WSZYSCY dookoła, łącznie z asekurantami (o w morde) i laską Andrzeja (takie są laski) śmieją się niemiłosiernie!!! Andrzej 3 razy próbuje wręcz ,,wyrzucić" sztange do góry i 3 razy słychać jeszcze głuchy pierd... Wreszcie asekuranci zauważyli konającego Andrzeja (chyba bardziej ze wstydu) i wzięli z niego sztangę. Wokoło było już tylko słychać lekkie podśmiechiwanie (i czuć kur***ki smród). Myślicie, że to wszystko??
Andrzej powoli wstaje iii.... odkleja się od ławki! Tak się chłopak posrał okrótnie przy tym wysiłku, że aż przez gacie (jasne kremowe dresy) na dupie zaczęło przenikać g****... W tym momencie chłop centralnie sobie usiadł i kazał nam wyjść... ZAŁAMAŁ SIĘ. A może chciał tylko przebrać posrane gacie? W każdym razie te 2 minuty, bo nie więcej to trwało, były takie śmieszne, że nigdy tego nie oddam opowiadając Wam. Że kumpel zapomniał wtedy kamery...

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30802
o ****a ale lipe miał

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2611
o ja jego zesrać sie w gacie przy kobicie co za przypał hehehehehehehehehehehe pociesz go odemnie i powiedz zeby następnym razem zaciskał zwieracze :P:P:P:P<lol2>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
ja pierdziele ale --->

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2366
ale ziuchawyrazy współczucia dla Andrewa:]]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Pijesz, nie jedź.
Wyciskasz, noś gacie na zmianę

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
O tak- chyba zawsze na siłkę powinien zabierać gacie... Bez kitu- dla nas mega śmieszne, a dla niego życiowa kompromitacja (jeszcze przed laską)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
No niemoge czawaj Roz***ałeś mnie O ****a pozdrów andzejka ciekawe jak on mógł sie czuć przy lasce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Ciiiiiiii! On nie może się dowiedzieć, że o tym tu piszę- ale pozdrowię!

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium