Zapewne nie jest to twój cel sam w sobie. Bo kto chodzi na siłownię, żeby szukać miłości życia? Warto jednak czasem pójść za głosem serca i zrobić pierwszy krok. W jaki sposób poderwać kogoś na siłowni tak, aby było to skuteczne? Oto kilka porad. Od razu zaznaczam, że natrętne spoglądanie, przerywanie komuś serii lub wykonywanie zdjęć ukradkiem jest całkowicie wykluczone. Mały poradnik, oczywiście z przymrużeniem oka.

Nie gap się

Lepiej żeby żadna dziewczyna nie złapała cię na ciągłym wpatrywaniu się w nią. Kobiety są spostrzegawcze - mają do tego wyjątkowy dar, taki sam jak do wspólnego ostrzegania się przed „natrętem”.

niegap
Uśmiechaj się we właściwym czasie


Musisz sam określić, który moment jest odpowiedni: podczas wymiany sprzętu, ćwiczeń blisko siebie czy kiedy wasze drogi pomiędzy seriami przecinają się.

usmiechaj
Nie komentuj jej sylwetki


Po pierwsze trudno wyobrazić sobie tekst, który byłby do tego odpowiedni. Inną kwestią jest to, że kobiety naprawdę ciężko pracują, aby osiągnąć wymarzone rezultaty i nie chcą być traktowane jak przedmiot, który poddawany jest ciągłej ocenie.

niekomentuj
Jej ciężka praca zasługuje na uznanie


W chwili gdy zdecydujesz się rozpocząć rozmowę, zacznij od tematów neutralnych. Zawsze możesz podejść i zapytać jak wykonuje dane ćwiczenie lub podzielić się doświadczeniem (o ile takie posiadasz). To postawi cię w roli osoby, która docenia jej wysiłek i przyniesie znacznie lepszy rezultat aniżeli komentowanie jej wąskiej talii.

uznanie
Nie popisuj się


Próbując podnieść niebotyczny ciężar w jej obecności (wzbogacając pokaz okrzykami i rzucaniem sprzętem), zniechęcisz ją do siebie. O ile nie jest ona wyjątkowo płytką osobą (a przecież nie takiej partnerki szukasz) nie będzie jej interesowało to ile jesteś w stanie udźwignąć.

popisywanie
Zadbaj o swój strój


Twój strój nie powinien być wyciągnięty z dna szafy. Dla kobiet estetyka jest wyjątkowo ważna, tak więc inwestycja w nowy zestaw treningowy na pewno ci się opłaci.

strój

Komentarze (5)
natalijka

ja pier.... niesamowity artykuł xD jakby ktoś mnie próbował podrywać na siłce (czyli przeszkadzać w moim świetym dla mnie treningu) to na długo by zapamietał żeby więcej sie nie zbliżyć.

1
Bull

trochę musimy rozruszać towarzystwo w tym dziale lifestyle :)

1
Anonim

Akurat Pani to nie grozi...

1
langrafia

fajnie i na luzie:) to ja opowiem ostatnia wymiane slow na silce dziewczyny z innym gosciem. On: masz bluzke na lewa strone.-ona: wiem, ale nie bede tu sie rozbierac przy wszystkich. on: dawaj, zdejme okulary. Ona: to po co mam sie rozbierac jak nic nie zobaczysz:))

0
pavlog89

chyba przychodzi sie trenowac nie randkowac lol ;p

0