SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur - Wiosna NPC oraz Sopot 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 252660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
powoli to zaczyna być Ciężko to zjeść i człowiek tęskni za redukcja ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Czaje o co chodzi :) Nam się nigdy nie dogodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
nieprawda poprostu skrajności nie sa fajne. idaleny etap to tak 6-12 masy bo wtedy człowiek je zd smakiem a nie jest juz głodny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Racja ale przez 12 tyg powolnej masy co jesteśmy w stanie dołożyć? wydaje mi się że właśnie więcej dokładamy jeżeli robimy z głową ale dłuższe okresy masowe, właśnie takie aż do 20tyg a nawet i dłuższe jeżeli bf jest przyzwoity :) więc i tak i tak musimy mieć te skrajności :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Wszystko zależy od ilości posiłków i rozkładu makra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
no tak ale zwiększając delikatnie i z głową to w tych tygosniach jtore napisałem jest optymalnie. Ja teraz myślę, że nawet pociągne ta mase pod 30 tygodni ze względu roznych terminiw w życiu prywatnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Być może tak ale to już ponad 1kg węgli więc nawet rozmieszczając je okołotreningowo żeby z prostych więcej dostarczyć to i tak spora ilość :) A przynajmniej takie moje zdanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Moje zdanie jest takie ze im dluzszatym lepsza. Nie oszukujmy sie, ile miesa jestesmy w stanie zbudowac w 12tyg? Nawet na dobrej bombie i ze spora iloscia gh cudow nie bedzie. Jesli BF, i ogolny stan zdrowia w sensie brak urazow i kontuzji pozwala to po cholere jakies mini Cuty. Jesli jestesmy w stanie przejadac wszystko a nawet dokladac to trzeba to wykorzystac. Niestety ogolnie panuje teraz taka moda ze wiekszosc na masie chce miec forme startowa i potem sie na scenie okazuje ze moze kilogram albo dwa wpadly tylko w rok. Ja tam ciagne mase ile dam rade ale w skali roku srednio jestem potem 5 - 7kg ciezszy. Wiadomo ze ten stan nie bedzie trwal wiecznie ale poki idzie to walcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
tez mam takie zdanie dlat3go ciagne ile się da ta masę a tragedii jeszcze niema. Tamta mase skończyłem na 123kg więc można napisać ze teraz nest walka o dodatkowe kg aby skończyć ta mase badac większym. Narazie pas koło 90cm to patrząc na tamta mase gdzie skoncyzlem na 95 to jeszcze mysle te 5kg wejdzie jak wszystko będzie dobrze. Mini redukcje też maja swoje plusy i pozytywnie działają w wielu aspektach, ale jak w miare idzie, apetyt jest a bf bez trageddi to można sie obejsc bez


Zmieniony przez - arturl1986 w dniu 2020-02-11 10:37:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Gugcio
Moje zdanie jest takie ze im dluzszatym lepsza. Nie oszukujmy sie, ile miesa jestesmy w stanie zbudowac w 12tyg? Nawet na dobrej bombie i ze spora iloscia gh cudow nie bedzie. Jesli BF, i ogolny stan zdrowia w sensie brak urazow i kontuzji pozwala to po cholere jakies mini Cuty. Jesli jestesmy w stanie przejadac wszystko a nawet dokladac to trzeba to wykorzystac. Niestety ogolnie panuje teraz taka moda ze wiekszosc na masie chce miec forme startowa i potem sie na scenie okazuje ze moze kilogram albo dwa wpadly tylko w rok. Ja tam ciagne mase ile dam rade ale w skali roku srednio jestem potem 5 - 7kg ciezszy. Wiadomo ze ten stan nie bedzie trwal wiecznie ale poki idzie to walcze.

Idealnie napisane :) też się pod tym podpisuję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Ostatni rok JUNIORA.

Następny temat

Cykl+zawody

WHEY premium