SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553178

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
tyśka zestaw pytan masaz na stronie policji
i to są te same pytania

KWP Opole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 867
Witam mam pytanie do tych którzy już zdawali TWO,chodzi mi mianowicie o stopnie w policji.Jak to jest dokładnie pierwszy stopien oficerski w oficerach młodszych to podkomisarz czy nadkomisarz dokładnie pierwszy stopien podkomisarz,drugi stop.komisarz,trzeci nadkomisarz czy odwrotnie nadkomisarz pierwszy stop,drugi stop komisarz,trzeci podkomisarz?????Jest to ważne bardzo dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tu masz stopnie funkcjonariuszy Policji.Pierwszy stopień w danym korpusie oznacza najniższy stopień.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stopień_policyjny#Korpus_oficer.C3.B3w_m.C5.82odszych_Policji

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-08-16 20:15:30

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
witam wszystkich. jeste nową urzytkowniczką forum. 29,08 mam teściory w Pile. w związku z tym pytanko do tych, którzy mają już je za sobą: jak długo trwa cały egzamin ( tw + ts)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Witam, mam testy 22 sierpnia ale nie dalem rady sie przygotowac, w jaki sposob moge je przelożyć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
masakera ja też mam 29.08 testy w Pile. Na 14:00 mam sie wstawić. Tzn na 13:00 w sumie bo godzine przed trzeba być. Do Piły mam jakieś 400 km bo z samego południa dolnośląskiego będę jechał. Zobaczymy jak to będzie


Zmieniony przez - satanistov w dniu 2009-08-17 14:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Masakra z tymi odległosciami ja mam też spory kawałek i musze wczesnym rankiem wyruszyc
i jak tu być wypoczętym?
a o tym ze trzeba być godzine wcześniej nikt mi nie powiedział :/
ja w sobote w Katowicach jestem

KWP Opole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
a o tym ze trzeba być godzine wcześniej nikt mi nie powiedział :/

masz na skierowaniu napisane

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
ja mam na 8 tzn. na 7 bo jak już wcześniej wspomnieliście należy wstawić się godzinę wcześniej. podobnie jak większość mam do przejechania kawał drogi ponad 300 km. muszę wyjechać ok 1/2 godz nad ranem. Wszyscy którzy zdają w pile powinni wiedzieć że za poznaniem i w poznaniu praktycznie się nie jedzie tylko stoi. tak więc wyjedźcie wcześniej. niestety dalej nie wiem ile trwają same egzaminy? pomóżcie moja sis ma w ten dzień ślub i chciałabym zdążyć choć na weselicho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
w Katowicach zeszło do 3h (raczej ciut mniej, ale dokładnie nie pamiętam - z tym, że licząc od godziny 'właściwej').

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium