SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
pomocna11 wielkie dzięki... a czy na teście mulitiselect odpowaida sie tylko tak czy nie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Mogę prosić także o przesłanie tych wszystkich materiałów...z góry bardzo dziękuje!

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Siemka mam do ciebie słaby pytanko. Napisałeś już to odwołanie?? Przyjęli je?? I dało coś to odwołanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Odwołanie napisałem,ale... Mają niezłe pomysły na komisji,bo chciałem dziś zawieźć odwołanie,a okazało się,że odesłali już moje papiery z komisji i badań do KWP bo się nie pojawiłem do środy....Dzwoniłem w poniedziałek do sekretariatu komisji,że pojawię się najpóźniej w środę z odwołaniem,ale mam taką pracę,że nie zawsze mam czas się zerwać,a babka,której to mówiłem przez telefon,jak nie pojawiłem się w środę po prostu je odesłała i poszła sobie na urlop.Za***iści są.Na odwołanie mam 14 dni,dziś mija ósmy,więc nie wiem co jej odbiło,a babka będąca na zastępstwie strasznie wystraszona była i mówi,że ona nie może nic zriobić i trzeba czekać na koleżankę aż wróci.
W poniedziałek chyba rozkręcę aferę.Wiem,że papiery za pośrednictwem Wojewódzkiej Komisji Lekarkiej MSWiA są odsyłane wraz z dokumentacją do wyższych instancji,czyli Okręgowych Komisji Lekarskich MSWiA(ja podlegam pod komisję okręgową w Poznaniu).Tam są rozpatrywane,czasem na podstawie samej dokumentacji,czasem odwołujący się jest wzywany na badania.Wiem,że OKL MSWiA ma miesiąc na odpowiedź.Czy mi coś da odwołanie?Nie wiem,ale chcę powalczyć do końca,bo sądzę,że przez jedno głupie badanie nie powinni upieprzać mnie,bo jak patrzę na niektórych policjantów na mieście to się zastanawiam,jak oni kurva te komisje lekarskie przechodzili.Oczywiście tego w odwołaniu nie pisałem,ale podałem im kilka faktów mogących mieć wpływ na wyniki badań.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-02-20 14:30:50

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Słaby listem poleconym z potwierdzeniem odbioru na adres komisji. Natomiast ta pani wykazała się kompletną niekompetencją.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Witam wszystkich!!!Jak w temacie czy ktoś może posiada opracowane testy i może się nimi podzielić??
Z góry wielkie dzięki!!!Oto mój adres e-mail [email protected]

alsen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 116
a z tymi lakarzami to urwanie głowy jedni wcale się nie przykładaja do badania a inni tak się wczuwają ze za byle co człowieka uwalają
także czasami jest tak ze człowiek z wielkim garbem na plecach będzie lepszym kandydatem niż ktoś z chorymi zatokami!!!
także wytrwałości życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Wielkie dzięki pomocna11.Wszystko doszło bez problemu.Naprawde wielkie i szczere dzięki.Jesteś złota!!!

alsen

...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
a tu jeszcze takie małepytanko mam:) Soro komisja mswia do policji mnie nie chciała, bo jak wiem byłam 20 na liście,a miejsc było 17!! ale zaproponowano mi pracę w straży pożarnej i skoro nie przeszłam komisji a w straży jest wymagane mswia to mam się przyznać się ze do policji nie przeszłam?? Czy komisja będzie mnie pamiętać?? I co z tym fantem zrobić?? Napisać na odwołaniu, że w straży mnie chcę a w policji nie i musze mieć te badania?? czy odpuścić odwołanie i od nowa robić w strazy licząc ze taki przekręcik przejdzie??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium