SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553189

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
czyli mówisz basiczek 18 że juz jesteś w policjii Tak???
to gratulacje!!!
a jak się ma sprawa z tobą słaby 56

mam jeszcze jedno pytanie co napisać w podaniu do policji
chodzi mi o to: Prośbę swą motywuję tym, iż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Witam.
12 grudnia zdawałem standardowo TWO i TSF w Katowicach. Myślałem że zostaniemy poinformowani o wynikach, ale zdecydowałem się zadzwonić dopiero parę dni później. O wynikach nie poinformowano mnie nawet (w zasadzie je znałem, więc nie w tym rzecz), a na multiselect musiałem się dopiero zapisać. Co najlepsze mam wyznaczony termin dopiero 29 marca 2010 r. Ktoś może potwierdzić, czy wszystko jest ok i czy wszystko toczy się w "normalnym" toku.
Pozdrawiam i Wesołych powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Origin-Ja spróbuję ponownie i niodwołalnie już ostatni raz po nowym roku ze startem do Policji.Jest jedno ale,muszą zmienić interpretację w sprawie osób karanych,bo mam mandat za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym,co narazie mnie eliminuje na dwa lata według obecnej,*****nej interpretacji w sprawie osób karanych-kandydatów do Policji.


...od zawsze chciałem pracować w służbach mundurowych i uważam,że mam potrzebne ku temu predyspozycje.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-12-15 17:04:17

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
dzięki słaby 56 leci sog
a jak napisać ten życiorys
musi być szczegółowy czy wystarczy napisac o rodzinie dacie ur. i tylko o szkole średniej i czym się zajmuje
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
W Policji liczą się szczegóły,więc jak zobaczą,że poleciałeś na łatwiznę z życiorysem,to mogą Cię wyeliminować,radziłbym napisać szczegółowy z uwzględnieniem wszystkich szkół,kursów,prac.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
jeszcze nie :( odrzucili moje podanie o przeniesienie procedury rekrutacyjnej do innego województwa więc muszę zostać w swoim, na podkarpaciu jest najwięcej chętnych a najmniej etatów więc jest dość duża konkurencja która zmusza mnie do ponownego przystąpienia do TSF i TWO co mnie nie cieszy bo znów będę się musiała do tego ostro przygotowywać.

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
robisz przekrój ważnych informacji ze swojego życia, szkoły, prace kursy, możesz napisać motywacje dlaczego policja aż do czasu teraźniejszego

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Piotrek 16v jeśli chcesz opracowane testy mam dostałam od pomocnej podaj meila to prześle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
DO SLABY 56 BEDE miala multi w szczecinie za miesiac jak mozesz odezwij sie do mnie na gg 13265412 bo mam pare pytan co do psychologow ze Szczecina ...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
hej Ania_M3007
a to mój email jak możesz to prześlij mnie też testy
[email protected]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium