SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553179

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Chyba chodziło Tobie o szkołę średnią o profilowanym kierunku policyjnym?Nie słyszałem nigdy o średniej szkole policyjnej.Szanse na dostanie się do Policji masz takie jak każdy.Musisz przebrnąć wszystkie etapy rekrutacji.Nabyta wiedza i umiejętności w szkole średniej mogą Tobie tylko trochę pomóc i się przydać na teście wiedzy ogólnej,no i jeśli WF był na wysokim poziomie,to na teście sprawności fizycznej.Żadnych przywilejów z tytułu ukończnia takiego profilu w szkole średniej,nie będziesz mieć.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-12-03 12:43:03

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
zależy mi na zdobyciu testów do policji..jeśli ktoś ma to bardzo proszę o maila..z góry dziekuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
witajcie, przyglądam się waszemy forum bo też stara

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
witam, od niedawna staram się trenowac na testy sprawnościowe do policji, już zaczełam się mieścić w czasie i żadne piłki lekarskie mi już nie straszne :) w sumie to nigdy nie były, tylko z tymi testami musze się zebrać i opracować.
jak myślicie lepiej jest poświęcić 2-3 tygodnie i opracować samemu czy wydać trochę grosza i wykuć na blachę?

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Basiczek-napisz o jakie testy Tobie chodzi.Doradzę,bo jestem po wszystkim,cały etap rekrutacji za mną.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-12-06 14:12:42

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
niestety o wszystkie :(

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
O test wiedzy ogólnej się nie martw,bo zostaniesz dopuszczona do testu sprawnosciowego nawet jeśli na TWO dostaniesz 1 punkt,czyli odpowiesz tylko na jedną spośród czterdziestu odpowiedzi.Jeśli chodzi o test psychologiczny- multiselekt,tu ciężko coś doradzić.Zbyt wiele pytań dotyczy własnych odczuć.Dużo jest pytań w stylu uporządkój zdania w kolejności od tych które najbardziej pasują do ciebie,lub uporządkuj zdania które najmniej pasują do ciebie.Są też bryły geometryczne(przekrój ich) badające pamięć przestrzenną.Bryły są niepełne i musisz podać z ilu kostek się składają.Coś w w stylu rzutu przestrzennego kostki rubika.bez niektórych kostek.Zaczynasz od łatwych zadań-właśnie takiej kostce 3x3,czyli 9 na ściance,kończysz na 9x9,czyli 81 na ściance,czyli jeśli wyjmie się z nich niektóre kostki i jest to w rzucie przestrzennym,to dużo trzeba się naliczyć.Są też pytania,które się powtarzajaą,np:Lubię dobre towarzystwo na imprezach.Masz 3 odpowiedzi-tak,nie,nie wiem.Jeśli odpowiesz tak,to musisz odpowiedzieć w innym zdaniu podobnym:Czy jesteś osobą towarzyską też na takJeśli odpowiesz nie,to wyjdzie,że ściemniasz.Dużo jest takich pytań w zakamuflowanej formie i tu lepiej nie kłamać.Ciężko wszystko przedstawić opisując.Maswz jeszcze pokazywanie zdjęcia.Ogladsz je,a potem masz pokazane fragmenty zdjęcia i musisz naisać,czy należały do tego oglądanego zdjęcia,czy nie.Masz też dla mnie śmieszne pytania sugerujące,na które odpowiadasz tak-nie,np.Nie mogę spać,bo dręczą mnie koszmary,wydaje mi się,że ciągle ktoś za mną chodzi,Lubię się znęcać nad zwierzętami,itd.To tak pokrótce.Pozdrawiam i powodzenia.Jakbyś jeszce coś chciała wiedzieć,to pisz.Postaram się w miarę mojej iedzy i mozliwości coś doradzic.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
czyli nie trzeba uczyć się tych wszystkich pytań?

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
a i czy na teście wieszy ogólnej mozna ściągac? :)

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wszystkich pytań nie musisz się uczyć,ale warto posiadać wiedzę chociaż z podstawowych rzeczy dotyczących Unii Europejskiej,władzy ustawodawczej,wykonawczej,sądowniczej,samorządu terytorialnego.Polecam jeszcze przeczytanie ustawy o Policji.


To ostatnie pytanie to rozumiem,ze taki żart?Jeśli chcesz,to ściagaj,choć nie wiem z czego mogłabyś,bo z ponad 600 pytań jest losowane 40.Poza tym nawet jeśliby byś próbowała i dałabyś się złapać,to mogłabyś pożegnać się z Policją...Przekręciarzy oni już tam swoich mają,po co im tacy,co jeszcze się nie dostali do Policji,a już kombinują.To byłaby za duża dla niektórych konkurencja

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium