SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553193

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
WITAM
MAM PYTZNIE: CZY KTOS MOZE PAMIETA JAK JEST WYSOKOSC SKRZYNI?? CZY JEST TO WLASNIE STARY CZY NOWY TYP? BO STARA SKRZYNIA PIECIOCZESCIOWA JEST NIZSZA Z JAKIES 10 CM. JA NIE PAMIETAM A POWTORNY TEST MAM DOPIERO W LISTOPADZIE. A CWICZE NA STAREJ I NA NOWEJ. HELP!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Jeszcze co do najbardziej drażliwej ostatnio kwestii to jest mandatów. Rozmawiałem ze znajomym policjantem, i powiedział, że on by próbował się odwoływać. Można też wziąć jakiegoś prawnika żeby było łatwiej i składniej. W ogóle to jaka jest podstawa prawna tegoż zarządzenia ? Co z jego zgodnością z ustawą o Policji czy innymi aktami prawnymi ? Czy ktoś w ogóle widział je w formie pisemnej ? Myślę, że na pewno da się znaleźć jakąś lukę. Inna sprawa, czy odwołanie przyjmą, ale lepiej zrobić wszytko niż potem pluć sobie w brodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Hey.Jak dostane oficjalne zawiadomienie z KWP o moim zawieszeniu z powodu mandatu będę na pewno się od tej decyzji odwoływał.Również rozmawialem z kumplem gliną i też mi tak doradził.Przede wszystkim mandat to wykroczenie i mając go nie jest się osobą karaną.Po za tym gliniarze również dostaja mandaty dzięki np fotoradarom gdzie okazanie legitymacji nic nie znaczy i miusza je płacic jak każdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
No właśnie trzeba mieć to na piśmie żeby cokolwiek zrobić. Bo inaczej z tym rozporządzeniem jest jak z miłością każdy o niej mówi, ale niewielu spotkało ją twarzą w twarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Vex, cóż za literackie porównanie

a co do tej ankiety, to chyba coś nie działa..
Lub, żeby ją wypełnić, trzeba mieć konto na tamtej stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
PONAWIAM SWOJE PYTANIE ODNOSNIE WYSOKOSCI SKRZYNI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 210
Z tego co się orientuje skrzynia ma 110 cm, jak zdawałem w Legionowie przed każdą skrzynią leżał materac, więc można odjąć od wysokości 5/10 cm.

Zmieniony przez - alvarian w dniu 2009-10-09 17:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
a ja nie mam prawka i sprawę mandatów mam z głowy

KWP Opole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mandaty nie są dawane tylko za przewinienia drogowe,więc się nie ciesz tak,bo za byle g... można mandat dostaćCzego oczywiście nikomu ze starających się do przyjęcie do Policji nie życzę.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Wracając jeszcze do drażniącego tematu jakim są mandaty tak się zastanawiam w jakiej to "bazie" muszą istnieć takie informacje na temat mandatów że policja jest w stanie się do tego dokopać.Powiem wam że nic nie przychodzi mi do głowy.Jedyna rzecz jaką można sprawdzić to punkty karne które towarzyszą zazwyczaj mandatom za wykroczenia drogowe.Wówczas ukarany znajduje się w Krajowym Rejestrze Karnym i tu już można go sprawdzić.A co do kwestii samych mandatów to nie ma prowadzonych żadnych rejestrów, chyba że dotyczy to niezapłaconych mandatów, gdzie sprawa jest później kierowana do sądu.Jeśli ktoś ma możliwość niech zapyta znajomych policjantów czy istnieje coś takiego jak baza osób ukaranych mandatami.Szczerze w to wątpię.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium