SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
A nie czasem na 06.07. ?
6 lipca czy 7 czerwca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
ostryx zdolny do udziału w ćwiczeniach fizycznych, ewentualnie: zdrowy, zdolny do uczestnictwa w ćwiczeniach fizycznych

Właśnie, na pewno nie pomyliłeś się i masz TWO i TSF już w czerwcu? To wręcz nieprawdopodobne

Zmieniony przez - kasiaat w dniu 2009-06-01 21:53:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
jak ma wyglądać "zaświadczenie lekarskie dopuszczające do testu sprawności fizycznej" wiem że wystawione przez lekarza, ale jaka formułka musi być?

Mnie powiedziano, że najlepiej by było napisane:

"Zdolny/dopuszczony do testu sprawności fizycznej".
Ważność takiego zaświadczenia to 14 dni od daty wystawienia.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
Podanie do Komendy Powiatowej składałem 6 maja, 26 maja zadzwoniłem do kadr w Radomiu (tak późno bo 25 miałem ostatnią maturę) i kazali przyjechać na rozmowę wstępną na 1 czerwca na godz 11, a już 7 czerwca br mam testy. Około trzech osób dostało na 6 czerwca, ok 10 na 7 czerwca a reszta na 20 czerwca. tylko różne godziny 11 i 14. Sam się zdziwiłem że tak szybko.
zadzwonić mam do Radomia po tym jak zdam tj. w poniedziałek i ustalą mi MS. Ale na nie się już dłużej czeka, dzisiaj były zapisy na połowę sierpnia:/

Zmieniony przez - ostryx w dniu 2009-06-01 23:12:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
A nie był ktoś ostatnio na rozmowie wstępnej w Katowicach i nie wie przypadkiem jakie tam teraz terminy TWO i TSF dają? Jadę na rozmowę 9 czerwca i liczę że dadzą mi miesiąc na wyszlifowanie formy i naukę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
Witam. Dużo stron zapisaliście więc trudno mi znaleźć info, o które chciałem się dowiedzieć i pewnie dotyczy niewielu. Myślicie, że jak mam wadę wzroku (noszę okulary) to będzie to skutkowało skrzywioną twarzą tamtejszych ludzi?

I serio nawet przez zęby można się nie dostać do Niebieskich? o_O

Zmieniony przez - Foresciq w dniu 2009-06-02 17:45:24

Sex, Drugs & Drum N Bass <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
ostryx - ja też jestem z Radomia i chyba trochę Cię oszukali - tak się składa, że wczoraj dzwoniłam i umawiałam się na MS, termin mam pod koniec lipca, a nie w połowie sierpnia;) Także na połowę sierpnia Ty się szykuj na MS;]

oczywiście życzę powodzenia na TWO i TSF.

Według mnie nie ma się czego obawiać - pojechałam na testy bez żadnego przygotowania, a przy swojej wadze 50kg osiągnęłam czas 1:28 ;) z TW - 36 punktów. Moim zdaniem zatem trzeba poświecić 2 wieczory na poczytanie ustaw i kodeksów, zrelaksować się i każdy, kto lubi aktywny wypoczynek powinien poradzić sobie z TSF;)

PS. ja czekałam na TSF i TWO dwa tygodnie, więc to akurat w radomiu idzie całkiem sprawnie. Gorzej jest już z terminami MS...

Zmieniony przez - Niepozorna w dniu 2009-06-02 19:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
Jestem z warmińsko-mazurskiego i planuje złożyć dokumenty do Policji w Olsztynie ale limit miejsc na maj 2009 wynosił 1 ;/ Czy można gdzie się dowiedzieć o limitach na następne miesiące w poszczególnych województwach?? Czy można złożyć podanie do komendy z innego województwa gdzie być może tan limit jest większy np. do Stołecznej ?? Ponieważ nie widzę sensu składać do Olsztyn jak sa tamkie małe limity przyjeć ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
jakub090 ja tez mam 9 czerwca spotkanie informacyjne i mam nadzieje ze daja nam chociaz dwa tygodnie na przygotowanie sie na te testy,mysle o załatwieniu jakies sali gimnastycznej zeby pocwiczyc troche,jak jestes zainteresowany to daj znac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Dokumenty złożyłem około dwa tyg. temu w Komendzie Powiatowej skąd mieli wysłać do Wojewódzkiej w Łodzi. Dzisiaj zadzwoniła Pani i pytała gdzie chcę mieć egzamin - wybrałem Katowice bo najbliżej a jeśli chodzi o terminy to nie jest za ciekawie bo dopiero na 8 sierpnia ;/ O żadnym spotkaniu informacyjnym nie wspominała.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium