SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
sebox 22 gratuluje!! przede mną wywiad zorganizowany...może jakieś wskazówki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 162
Masakera, nie wiem jak w innych Komendach Wojewódzkich ale u mnie w Krakowie to była formalność. Porządnie się ubrać, być w miarę wyluzowanym a co do pytań to : opowiedzieć coś o sobie, dlaczego do Policji, co zrobię jak nie zostanę przyjęty, powiedzieć coś o środkach prawnych jakimi może posługiwać się funcjonariusz na służbie (ustawa o Policji).
Powodzenia!

Życie to nie bajka, nie głaszcze cię po jaj*ach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Polana-Mam dzisiaj lepszy dzień,nie wiem jak QUEBLO...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 255
@scooter11 - ponoć masz całkiem przydatne testy, istnieje mozliwość użyczenia ich? ;)

W tej chwili ucze się z kilka testów, które mają 310, 420, 680 zagadnień i takie gdzie pytania oznaczone sa na niebiesko, ustawe o policji, konstytucje, itp. zastanawiam się czy to wystarczy aby uzyskać lepszy wynik.
Jakieś opinie na temat pana, który ogłasza się w internecie, iż posiada on najbardziej aktualną baze pytań wraz z odpowiedziami? Warto płacić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Opinia na temat pana co się ogłasza z testami.Kolejny pseudo-biznesmen,co próbuje z ludzi wała robić,bo rzeczy które sprzedaje można znaleźć w sieci ,nawet tu na forum za darmo.Nie warto płacić.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Witam.Niestety promocja się już dawno skończyła
Przypominam kolegom którzy skorzystali z mojego dnia dla rekrutów co mi obiecali.
Pozdrawiam serdecznie.
PS.Gratulacje dla kolegów z pozytywnym wynikiem rekrutacji.Liczba zdobytych przez Was pkt robi wrażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 148
Pawuniu nie mam jeszcze wyników :( Miały być dzisiaj, ale kazali dzwonić w przyszłym tygodniu dopiero :/ O której miałeś MS 4 stycznia? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Ja wchodziłem o 11:30, Ty też do KSP, czyżby ten sam nabór?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 148
A nie wiem czy ten sam nabór, TSF miałam 5 grudnia, a MS przed świętami jeszcze. Pytałam, bo 4 stycznia byłam w kadrach, ale po 8, także Ciebie jeszcze pewnie nie było :) No ja z KSP jestem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Składałaś papiery do KSP w październiku czy w grudniu??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium