SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Ok a co z 2 pytaniem ?Co z osobami które przeszły etap a brakło im pkt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
mam pytanko czy komisja lekarska ma wgląd w historie chorób kandydata, np: ze szpitali, czy tylko wierzą nam na słowo, przebyte choroby, operacje inne schorzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jeżeli chcesz się dostać do Policji,to lepiej pojawić się tylko z obiegówką i wynikami wymaganymi badań.Nie ma obowiazku przynoszenia innych badań niż te robione przez kandydata w ZOZ MSWiA.Komisja lekarska może co najwyżej w razie wątpliwości wysłać na badania dodatkowe,lub jak to się częściej zdarza,wpisze niezdolność do służby w Policji,bo tak im jest wygodniej

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
A ja mam takie pytanie: Czy jak ktoś dostanie mandat np od kanara w tramwaju to taki mandat też będą brać pod uwagę? ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wątpię
no chyba ze nie zapłacisz i sprawa będzie rozstrzygana sądownie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
A mandaty ze straży miejskiej ? Albo jeśli jest łączony patol strażnik + policjant ? To już dla mnie są paradoksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Mandaty ze straży miejskiej jak najbardziej.Ja dostałem "pamiątkę" gdy wracałem znad morza.Cykneli mi zdjęcie z fotoradaru a list z mandatem przyszedl z tamtejszej komendy straży miejskiej.Dla policji już jestem karany, chociaż nie wiem jak to w świetle prawa wygląda tak naprawdę.Fakt jest jeden: do policji nie mam już wstepu.Przynajmniej w najbliższym czasie.Taka jest moja sytuacja.Nie wiem czy jest różnica między np.mandatem za przechodzenie w miejscu niedozwolonym a mandatem za prędkość, ale wydaje mi się że wszystko sprowadza się do tego, że jesteś po prostu umieszczony w ich bazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Jeszcze, żeby wszystko było wyjaśnione. Mają minąć 2 lata od momentu dostania mandatu czy jego zapłaty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
2 lata od momentu zapłaty.Sępy takie że nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
Co sie dzieje z kandydatem w sytuacji takiej: Na liscie rangingowej zajmuje kandydat 40 miejsce a przyjmuja tylko 15, co dzieje sie z pozostalymi?? wie ktoś??z góry dzieki za odp
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium