SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Slaby jestem już po wszystkich etapac.Mam łacznie 173 punkty.Czeka mnie teraz komisja lekarska.Mógłbyś mi powiedzieć co dokładnie jest na komisji??Ile dni trzeba poświecić na badania i komisje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jeśli masz zaliczonych już wszystkich lekarzy i nie ma żadnych adnotacji,ze jeteś niezdolny od słuzby w Policji,albo,że są przeciwwskazania do służby,lekarz wewnętrzny wpisał swoje podsumowanie badań i nie ma tam nic dyskwalifikującego(ciśnienie,wynik EKG,wyniki poziomu cuktu) to nie masz powodów do niepokoju na komisji lekarskiej.Na komisję stracisz godzinę,więcej czasu zajmie Ci umówienie się i czekanie na nią.Tam będą standardowe pytania o urazy,pobyty w szpitalu,omdlenia z utratą przytomności itp.Zmierzą wzrost,sprawdzą wagę ciała,zmierzą ciśnienie.Jeśli jakiś wynik z obiegówki bedzie niepewny dla nich,to mogą ale nie muszą wysyłać na dodatkowe badania,by wykluczyć jakieś dyskwalifukujace schorzenie,lub chorobę.Jeśli wszystko bedzie dobrze,to otrzymasz upragniony wpis w orzeczeniu lekarskim o zdolnosci kandydata do służby w Policji-ZDOLNY DO SŁUZBY W POLICJI

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
A jeśli chodzi o urazy, omdlenia i tego typu rzeczy to lepiej sie nie przyznawać do tego...??Maja to w jaki sposób sprawdzić...?? Ja dopiero prawdopodobnie komisje będe miał około 6 stycznia. Powiedz mi co mowić a czego nie...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Slaby to były pytania do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
A jak myślisz ? Naprawdę nie trzeba mieć nobla z medycyny lub wykładać logikę. Jeśli zaczniesz mówić, że miewasz omdlenia lub utraty przytomności to pewno cię wyślą do neurologa lub wpiszą niezdolny. Zależy jeszcze pewno w jakiej sytuacji były omdlenia, i od humoru komisji.

Zmieniony przez - Vex w dniu 2009-12-22 18:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Do niczego lepiej się nie przyznawać.Wglądu do "cywilnej dokumentacji medycznej" komisja lekarska MSWiA nie ma nie ma,bazują na wiedzy z obiegówki kandydata do Policji,ale tak jak już wspomniałem,w razie wątpliwości mogą wysłać na dodatkowe badania,do swoich lekarzy w Poliklinice MSWiA.Co mówić komisji?To co chce słyszeć,a jak pytają,to odpowiadać:jestem zdrowy,rzadko choruję,nigdy omdleń nie było,w szpitalu się nie leczyłem,itd.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Nie miewam omdleń, ale ogólnie zapytalem czy jak będe ściemniał to czy są w stanie sprawdzić gdzieś moje przebyte urazy czy nie...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wujek-to jest komisja lekarska,a nie CBŚ,czy ABW i nikomu kopać się w papierach nie chce i robic śledztwa z powodu jakiegoś kandydata do Policji,bo to dodatkowa robota,a tego nikt nie lubi.Jak bedziesz szedł na komisję lekarską i utykał,albo miał jakieś widoczne schorzenie,to wiadomo,ze zaraz będą pytać i drążyć temat,od czego to masz i mogą namieszać,w innym wypadku kombinacji różnych ze strony komisji lekarskiej nie widzę,nie licząc jakichś niepokojacych wyników na obiegówce oczywiscie.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Czyli generalnie trzeba iść na pewniaka i niczym się nie stresować. Już tyle przeszedłem że mam nadzieje i w tym przypadku sie uda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Czego Tobie serdecznie życzęPozdrowienia

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium