SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
a. Naczelne organy administracji rządowej to organy administracji publicznej, które prezydent powołuje bezpośrednio lub po wcześniejszym wyborze przez Sejm.

b. Naczelne organy administracji państwowej to organy zwierzchnie w stosunku do pozostałych organów w strukturze administracji rządowej.

c. Naczelne organy administracji państwowej to organy powoływane przez prezydenta lub Sejm, których właściwość terytorialna obejmuje obszar całego państwa.

d. Naczelne organy administracji państwowej to organy zwierzchnie w stosunku do pozostałych organów w strukturze administracji rządowej, których właściwość terytorialna obejmuje obszar całego państwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275
Sebox22.
Ja też we wrześniu mam odebrać skierowanie. Fajnie by było żeby nas więcej pojechało z KRK.

KSP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
a wiecie co ? ja miałam mieć 23 sierpnia TSF i TWO ale że się rozchorowałam to musiałam przełożyć termin i wiecie kiedy mi wyznaczyli???? ;(( dopiero na 7 listopada ;((( totalna porażka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 275
Czyli, wniosek prosty: troszkę nas chętnych jest :(

KSP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
to ktora odpowiedz jest wlasciwa sejm czy prezydent???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Do Mariuszz2
Drogi kolego chcesz pracować w Policji a czytac ze zrozumieniem nie potrafisz!Przecież podałem Ci jak byk odpowiedz.
Prawidłowa odp. to Sejm i Prezydent!!!!
I taką odpowiedz otrzymasz na teście.
Kapujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
dzieki kapuje ,po prostu mam testy od dwoch osob i kazda z tych osob sie mowi ze testy sa na 100% dobrze noi w jednym tescie mam odpowiedz przezydent a w drugim sejm noi nie bylem pewny a tak swoja droga dasz mi jakis kontakt do siebie??moze gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Kolego Mariusz u mnie w testach jest odpowiedz Prezydent ,ale czytając ustawy i te podpunkty jest tam teza wzmianka o sejmie.Aktualne testy masz na stronie nie pamiętam ale spr 122-128.

Moje gg 6363057
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
Ja już po TWO i TSF oczywiście do przodu czas 1.17 moglo by byc troche lepiej ale tam...

Nie poddawaj się, walka do końca, efekty będzie widać po paru miesiącach, ten sam kierunek obrało wielu lecz tylko z ambicją dotrzesz do celu...( Trening czyni mistrza )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Ja mam takie pytanie: czy ilość zdobytych punków i miejsce na liście rankingowej decyduje o czymś więcej niż tylko o tym czy się dostaliśmy czy nie ? Bo np. w Warszawie (gdzie zamierzam startować) nie ma to chyba w ogóle znaczenia - ze względu na brak chętnych myślę, że biorą każdego kto przejdzie proces rekrutacyjny, a może się mylę ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium