SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
Link z 232 strony u mnie nie działa ale działa ten na 177:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Zna ktos miejsce w Rzeszowie gdzie mozna by bylo by przecwiczyc sobie ten caly tor na sprawnosciowke. Gdzie maja wszystkie elementy toru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
witam
złożyłem papiery do policji
gdy się mnie pytano o karalność i jakieś mandaty odpowiedziałem że nie ma nic takiego
ale dzisiaj dostałem mandat za nie przejście po pasach
i mówię policjantowi że boje się że to może przeszkodzić mojej rekrutacji a on na to że nie ma takiej możliwości. Co lepsze dzisiaj dzwonili do mnie że mam się zgłosić po skierowanie na testy
i mam pytanie jak to jest z tym mandatem mm się nim przejmować czy policjant mówił prawdę
oraz czy powiedzieć w doborze że dostałem mandat???

co o tym sądzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no to policjant widac że nie na czasie...

ja bym na Twoim miejscu powiedział,bo pewnie wyjdzie na jaw później

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
a czy powinienem go szybko zapłacić ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
oczywiscie
niezapłacony mandat zapewne od razu Cie zdyskwalifikuje. Kandydat z mandatem zapłaconym z tego co ostatnimi czasy słychać będzie rozpatrywany indywidualnie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Witam jestem po MS w Opolu. Test nie jest taki straszny chociaż radze poćwiczyć sześciany. Gorsza była rozmowa z psychologiem. Zrobiła mi wodę z mózgu. Pytała o wadi i zalety, porażki życiowe oraz sukcesy, trzeba było podawać przykłady Powiedziała mi też, że z MS wyszło mi, że mam niski poziom podporządkowania się i musiałam ją przekonać że tak nie jest. Jednym słowem to była porażka. Nawet nie czekam na telefon od nich bo wiem już teraz jaki będzie wynik. Pozdrawiam

Zmieniony przez - kika_k w dniu 2009-12-31 22:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Wiecie gdzie w Warszawie można poćwiczyć sobie tor przed TSF ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Mam pytanie na temat lekarza.
Czy jak mam kurzą klatkę piersiową, z tym że nie widać jej za bardzo to będzie to jakiś problem przy tych badaniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Chcialbym sie dowiedziec czy przed testem sprawnosci potrzebne jest tylko zaswiadczernie lekarskie czy potrzebny jest jeszcze jakis tam dokument z ubezpieczenia?!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium