SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Oprócz piłek kobietom zdarza się nie zmieścić w limicie czasu. A także można odpaść np. na przewrotach, ale to zdarza się i facetom. Jacy są egzaminatorzy? Zależy na kogo trafisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
dziczek1 - a możesz powiedzieć coś więcej na temat tych egzaminatorów ? wiesz może coś na ten temat jacy sa w katowicach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Hej, właśnie wróciłem z Katowic (testy zaczęły się o 14:00). Nie znam jeszcze wyników z TWO -pewnie będzie średnio bo nie miałem czasu się uczyć Co do TSF to mam mieszane uczucia, bo niby miałem drugi czas w swojej grupie ale stać mnie było na więcej. Gdyby nie sesja to pewnie bym się zbliżył do 1:07, ale kompletnie wysiadłem na biegu wahadłowym osiągając ostatecznie czas 1:13

Hmm... Niektóre laski wykładają się na piłkach, niektóre mają problemy z przejściem skrzyń co zabiera im mocno czasu, główny problem to chyba zmieszczenie się w limicie czasowym.

Ps. Był ktoś z forum dziś w Katowicach?

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Siwy,czas dobry.Kciuki trzymam cały czas chłopie jak za siebie

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Siwy a na kiedy masz termin przyjęcia do Policji gdyby CI się wszystko udało?Pazdziernik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Dzięki Słaby

a na kiedy masz termin przyjęcia
A bo ja wiem? Na razie to teraz będę czekał na multiselekt i te całe badania.

A tak swoją drogą, to... nie zależy mi za bardzo na dostaniu się Mógłbym iść gdyby mnie przyjęli, ale jeśli się nie dostanę to nie będę płakał, więc nie zależy mi też za bardzo na czasie Z takim podejściem to pewnie odpadnę jak padnie pytanie o motywację, bo tu jeszcze nic nie wymyśliłem

Ps. Tuż po tym jak skończyłem tor, ktoś mnie zapytał czy trenuje gimnastykę czy lekkoatletykę

Ps2. Egzaminator na którego trafiłem był zasadniczy ale z poczuciem humoru, ogólnie na plus.

Zmieniony przez - Siwy29 w dniu 2009-07-12 21:54:45

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
kurde chyba padne na tych skrzyniach
gdyby wyskocznia była to ok ale bez....
Siwy29 ja też podchodze bez parcia
wprawdzie ciśnie mnie troche czas,bo umowe w dotychczasowej pracy mam do początku października bez możliwości przedłużenia (wraca pracownica z wychowawczego) ale jak nie to to co innego ;-p

KWP Opole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
OT

gdyby wyskocznia była to ok ale bez....

Na skrzyniach chyba łącznie z 2 sek straciłem, bo wybijałem się zbyt wysoko przez co długo spadałem Jak by były odskocznie to pewnie bym nie zaliczył toru

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3498
ja mam takie pytanie ze zakladajac ze sie przejdzie te testy i sie juz dostanie to jak sie jest na tej szkółce to co jaki czas mozna zjezdzac do domu??

im wiecej potu na silowni tym mniej krwi na macie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
chej USKAD te skrzynie to naprawde nie jest problem ja ich nie ćwiczyłam wcale i nie są one wcale takie wysokie a mam tylko 160 cm. wzrostu dasz rade
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium