SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553195

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Roger-dopóki nie ma oficjalnej informacji na stronce KGP Policji o wstrzymaniu naboru,to wszystko można traktować jako plotkę,lub medialne mżonki...Ale może zrobić się nieciekawie,bo w tym sezonie miałem zamiar też ponownie próbować dostać się nie potykając się już na ostatnim etapie KL-komisji lekarskiej...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
co jakiś czas pojawia się taka rewelacja czy to w jakiejś gazecie,czy co mnie śmieszyło zawsze, od kolegi ze naboru niby nie ma...
I zawsze okazywało się to plotą

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Mnie też ta wiadomość bardzo zaskoczyła.Ponoć mówili o tym w radiu(żona mi przekazała).Zobaczymy i miejmy nadzieje że to tylko plotka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3498
czy wie ktos jak juz sie jest na tej szkólce po tych wszystkich testach to jak to wyglada taki ogolny zarys i jak czesto sie do domu zjezdza?? prosze o odpowiedzi

im wiecej potu na silowni tym mniej krwi na macie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
tak został wstrzymany przynajmiej jest tak w pomorskim nadal są testy TWO i TSF ale psycholog dopiero niby w przyszłym roku (niby brak kasy na etaty-ze względu na kryzys)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
W temacie naboru. Wczoraj w Faktach była informacja nie tyle, że wstrzymują rekrutacje tylko obcinają 3000 wakatów. Ma się to podobno odbić najbardziej na małych miastach. Niżej link do reportażu:

http://www.tvn24.pl/28377,1609571,0,1,szkola-przetrwania,fakty_wiadomosc.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 808
WItam, wiem ze tysiac razy ludzie sie pytali i dostawali bany :P wiec licze na dobry humor moderatorów :) przeczytałęm wszystkie strony tematu jakies 5 h xD :) znalazlem duzo linkow do pytan, ale tak dla jasności bo sie naucze jeszcze nie tych testów co powinienem :P testy ze str 123, autora satanistova są rzetelne i aktualne? pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Testy ze strony 123 są o.k.Dobrze,że nie napisałeś." Mam prośbę.Czy ktoś może mi przesłać opracowane testy do Policji?Mój mail to...".Jak takie coś czytam,to mi uczulenie natychmiast wykakuje

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Tre_k
co innego jak ktoś przeczyta i znajdzie testy i zapyta się czy są ok. Wtedy nie ma podstawy dawać bana.
Ale jeśli ktoś jest leń i mimo ostrzeżeń dalej ma to w dupie i liczy na gotowca to wtedy uważam że podstawa do bana istnieje.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
widze ze nadal na stronie KGP nie ma wzmianki o obcinaniu wakatów czy wstrzymaniu naboru...w nadziei czekam aż ktoś rozwieje te mżonki

KWP Opole

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium