SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
Witam!!Mam pytanko,gdzie musze zadzwonic aby dowiedziec sie o wyniki z multiselectu????Za odpowiedzi z gory dzieki!!!

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
He, koledzy prześlijcie odpowiedzi do testu wiedzy ogólnej (420 pytań) [email protected]. Pijawki chcą 50 zł, nie dam im zarobić!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3904
ja czekałem po TSF i TWO tydzień tylko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
siwek09 no do kadr radia maryja... najszybciej do kadr...
Zwierzuś lajt bedzie:):)

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
to to ja wiem ze do kadr tylko mi chodzi czy do wojewodzkiej czy tam do tego doboru!!!!

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
siwek a co jezyka nie masz zadzwon najpierw jak to nazwales do doboru a oni ci powiedza lub pokieruja gdzie masz dzwonic w moim przypadku ja dzwonilem do KWP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3904
chyba powinno się dzwonić do KWP, dział kadr ;p przynajmniej tam ustalaja terminy.. więc i wyniki muszą mieć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Ludzie dlaczego wy się o każdą pierdołę na forum pytacie ?! Jeśli nie wiesz gdzie zadzwonić to tak jak powiedział kolega najpierw zatelefonuj tu, a potem tam. Eh widzę, że Słaby miał racje dzisiejszej policji trzeba wszytko pokazać palcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Vex: nie Policji, tylko kandydatom. Jeśli się dostaną i przebrną przez szkółke, to będą już nauczeni zaradności...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
nie wiem jak u was ale ja w lubelskim dostałem nr do pewnej pani która ma prowadzić moją rekrutacje i to do niej mam dzwonić ze wszystkimi pytaniami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium