SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553151

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Super!!! jadę 22 marca za testy do Piły. Jadę z Wrocławia. Ktoś jeszcze jedzie?

No i główne pytanie: Jak składałam papiery w KWP Wrocław, pani powiedziała mi że test wiedzy ogólnej nie jest punktowany, można odpowiedzieć nawet na 3 pytania by zdać!? czy to prawda???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Tak to prawda, mozesz miec 3 punkty i przejdziesz...ale to tylko TEORETYCZNIE:) Najlepiej miec kolo 30 punktow minimum

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
A czy ktos mógłby odpowiedzieć na moje pytanie zawarte kilka postów temu odnośnie mojego starego i teścia ? Będę wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Twoje szanse są tak nikłe jak szanse na to że Adam Małysz wygra klasyfikację generalną Pucharu Świata w skokach narciarskich w tym roku.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Tego mi było trzeba :) Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale zeby nie było że odbieram nadzieje...
spróbowac zawsze można,to nie jest odpowiedź w stylu że nie masz definitywnie szans,ale po prostu Twoje szanse są bardzo małe

powiem tak: Cuda się zdarzają,choć ja w nie nie wierze.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-03-13 22:15:56

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
W zasadzie to jest jedyna sprawa jaka nie zalezy ode mnie i to mnie wk....a. Reszta to juz tylko i wylacznie sprawa tego czy ja sie nadaje i czy pasuje do profilu policjanta. Mam nadzieje ze wezma to pod uwage ze ja nie mam wplywu na to jaki byl moj stary i ze w zasadzie nie mam z nim zadnego kontaktu od dluzszego czasu a bedzie sie liczyc tylko to czy ja jako kandydat na policjanta spelniam wszystkie kryteria. Dzieki za pogawedke :) Raczej bede probowal ale postaram sie najpierw dowiedziec jak to wyglada. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Ludzie, lepiej się pouczcie sami bo odpowiedzi poprawnych z two w 100% nie ma nikt!! Jakbym miał opierać się tylko na testach z netu to wątpie, żebym chociaż poprawnie odpowiedział na góra 15 pytań (a taka była średnia). Na szczęście przysiadłem i poszukałem sobie sam i dzięki temu miał jeden z najlepszych wyników... Tydzień ostrej nauki wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
DLACZEGO KASUJECIE MOJE WATKI ???

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium