SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553158

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
hej Małgosiu a z jakiego jesteś województwa bo ciekawe jakie ja mam szanse na zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Ze śląskiego. Ale jak dopiero złożyłaś dokumenty to się tym nie stresuj, do WZ jeszcze dużo czasu, a poza tym ten etap można poprawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
dziczek a jak długo czekałaś na wynik multi ja już czekam 3 tydzień i ciągle nie ma ( też jestem ze sląskej, działają na maxa powoli)... pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Zadzwoń do nich we wtorek się zapytać, ja po 15 dniach roboczych zadzwoniłam sama, bo też nie raczyli poinformować.
Zresztą już psycholog na rozmowie mi powiedział, że jak do 14 dni nie będzie odzewu, to należy samemu się dowiadywać.

Zmieniony przez - dziczek1 w dniu 2009-04-11 19:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
a jak jest ze szkółkami
Ci co przejdą całą procedurę przygotowawczą idą na szkółkę
ile osób tam odpada?? ile rezygnuje sami??
jedna babka mówiła że koszą tam dość ostro
teraz wybierają, a nie biorą to co się zgłosiło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Na zdrowy rozum. To nie Oksford, ani Harvard, ani nawet uniwersytet żaden tak więc bym nie demonizował. Popatrz na policjantów, pogadaj z nimi. Czy są jakoś nadzwyczaj inteligentni ? Chyba nie. To jest kurs podstawowy i jak sama nazwa wskazuje, informacje powinny być na tyle proste, żeby każdy kto będzie uważał na wykładach, mógł zaliczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
witam

znajomy ma taki problem iz chcialby wstapic do policji ale w jego rodzinie ( brat ) byl skazany za usilowanie zabojstwa prawdopodobnie.. wyszedl przez koncem kary.. podczas siedzenia zrobil studia resocjalizacyjne.. same dobre opinie od kuratora i innych tego typu osob

jakie szanse ma na dostanie sie do policji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Do Anuli-Okręgowa Komisja Lekarska podtrzymała orzeczenie o mojej niezdolności do służby w Policji wydane przez Wojewódzką Komisję Lekarską MSWiA i w związku z tym przez głupie ciśnienie zostałem wykluczony z grona przyszłych policjantówMam nadzieję,że będę mógł jeszcze startować ponownie,ciągle słyszę sprzeczne opinie na ten temat,bo niektórzy policjanci mówią,że nadciśnienie i nawet zaleczone nadciśnienie powoduje stałą niezdolność do służby w Policji i ponownie komisja lekarska może mnie uwalić,a w kwitach u nich już figuruję...Wkurvia mnie to,że poległem na samym końcu rekrutacji,a miałem już wyznaczoną konkretną datę przyjęcia i wyjazdu na szkółkę...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-04-12 08:20:14

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
słaby pewnie rozczarowałeś się... ulali cię na końcu, pewnie pech ja diabli. Czy będziesz musiał całą procedurę rekrutacji powtarzać jeszcze raz jeśli się zdecydujesz ponownie?

I czy brałeś jakieś leki na ciśnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jeśli przyjmą moje papiery w KWP,to cała procedura rekrutacji znowu od początku...(papiery od psychologa mają ważność pół roku).Tylko pozostaje niewyjaśnione do końca pytanie...Jak komisja lekarska ustosunkuje się do ponownie do ciśnienia?

Tabletki na zbicie ciśnienia zacząłem brać dopiero po wizycie u lekarza ogólnego z obiegówką.On wpisał wynik,kóry nie był zadowalający i od tego wpisu zaczęły się komplikacje z komisją...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium