SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
najgorsze jest to iż niektórzy przeszli całe postępowanie pozytywnie i nie mogą rozpocząć szkolenia;-(

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
to jest złudne i mylne myślenie że kobieta mająca 160 cm.i 60 kg wagi sobie nie da rady a co kobieta mająca 165 cm i 50 kg da sobie rade a i takie kobiety pracują w policji pewna policjantka powiedziała mi że nie liczy się wygląd tylko charakter i bardzo nie pozornie wyglądała facet który dobrze wygląda może i ma siłę ale nie koniecznie może mieć spryt i może być wolniejszy od takiej dziewczyny a poza tym w postępowaniu kwalifikacyjnym nie siedzą w komisji jakieś ciołki że chyba wiedzą co robią dopuszczając je do pracy w policji!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
jw. u mnie tzn w takim mniejszym miasteczku niedaleko w okolicy jedna policjantka wzbudza strach...mało powiedziane...grozę wsród ludzi. Ładna kobitka a taka żyleta, ze szok. Silni faceci to do OPP i At.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Modni, może by tak w tytule zamieścić nr strony na której są odpowiedzi do TWO? Pewno i to nie pomoże, ale można by częstować prezentami na dłużej wtedy

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Witam wszystkich!
Mam do Was pytanie odnośnie TWO - czy pytania są pochwytliwe? Pytam bo niektóre odpowiedzi mi sie poprostu mylą. Nie uczę się na pamięć ale na logiczne rozumowanie. Wszystko sie okaze juz niebawem - w najblizsza sobote...Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Moim zdanie pytania nie są podchwytliwe. Ja w ogóle nie ucząc się -mimo iż miałem odpowiedzi... - to zdałem. Wprawdzie punktów miałem nie za dużo, ale wystarczająco by wynik był pozytywny. Zresztą i tak to nie miało później znaczenia

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
Ja się uczyłem dość dużo i szczerze mówiąc pytania mnie trochę zaskoczyły bo przeważnie pasowało mi po 2,3 odpowiedzi więc mało było takich pytań w których byłem pewny na 100% że dobrze odpowiedziałem
a TWO wygląda dokładnie tak: dostajesz karte odpowiedzi, idziesz do sali komputerowej, dostajesz dokładne informacje jak masz wypełniać, pytania masz na kompie a odpowiedzi zaznaczasz na karcie.
Jak chcesz mieć dobry wynik to czytaj testy ze zrozumieniem i staraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
witam
mam takie pytanie doczytałem się że na zaświadczeniu lekarskim potrzebnym do TSF ma być termin ważności 14 dni
tzn. że lekarz ma mi napisać ze zaświadczenie jest ważne 14 dni ??? czy wystarczy sama data wydania zaświadczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Siwy pomysł dobry.Sam o tym myślałem już kiedyś.Gorzej jest z realizacją...

Lemoniadow-cofnij się z dziesięć stron wcześniej,bo niedawno o tym pisałem.Ciężko się czyta temat?


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-07-30 08:19:20

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
do Słaby 56 :) czytałem czytałem od końca do początku :)hehee ok znalazłem na 142 to więcej niż 10 stron :P ale dzięki bardzo :) bo wiesz jak się czyta wszystko nawet co Cię w danej chwili nie interesuje to możesz zapomnieć :)
pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium