SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Ktoś tam parę stron wcześniej pytał o wadę wzroku. Ja jestem krótkowidzem, okulistka orzekła, że jestem "w chwili obecnej niezdolna do służby", i powiedziano mi, że jak sobie zrobię laserową korekcję wady to będę "zdolna". Tak więc jak ktoś nosi bryle to niech się liczy z tym, że może coś podobnego usłyszeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3904
a sprawdzanie wzroku polega tam tylko na czytaniu literek i cyferek z tablicy? czy jest jakieś dodatkowe badanie? ja mam w jednym oku + a w drugim - tyle że nie dużo.. i w sumie przecież spotyka sie policjantów w okularach.. ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Widziales policjanta w prewencji w okularach ???

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3904
w prewencji nie w sumie, ale na komisariacie tak :p może kitował na testach.. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Owszem, ja widziałam policjanta prewencji w okularach. Poza tym istnieje jeszcze taki wynalazek jak soczewki.
Jak zobaczą, że masz okulary to mogą robić jeszcze jakieś inne badania oprócz czytania literek.

Zmieniony przez - dziczek1 w dniu 2009-03-05 21:02:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Widziałes w prewencji policjanta w okularach?:) niezle

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Widziałes w prewencji policjanta w okularach?:) niezle

Niejednego.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
shinnok848898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
dziczek1 a jaka wadę wzroku miałaś/łeś na myśli?
Słyszał kros że podobno ma być zawieszony nabór do policji?(tzn. ostatnim był ten z lutego przeniesiony na 3 marca).
Sorki za dubel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Ja akurat mam krótkowzroczność, jak orzekają w przypadku innych wad nie wiem, w stosownym rozporządzeniu jest to napisane takim językiem, że nic z tego nie rozumiem.
Co do zawieszenia naboru to raczej są to ploty, na stronie śląskiej policji pojawiło się niedawno ogłoszenie o naborze lipcowym.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium