SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
jakby mu przeszkadzało to dostałabyś prezent od niego:) ale lepiej nie podnoś ciśnienia... bo tak naprawdę jeżeli na stronie Policji nic się nie pojawia to niestety wszystko można uznać za plotki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Zlosnica23

podaj to "sprawdzone" źródło

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
muszę powiedzieć że bardzo przydatne jest to forum!!naprawdę gratulacje za stworzenie go:)przeczytałam od deski do deski..i mam pytanko czy udaje się ktoś na two i tsf 02.08 do Piły? pozdro,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
Właśnie Zlosnica23 podaj to niby "sprawdzone" źródło bo też jestem bardzo ciekawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Złośnica-przeszkadza mi,że pytasz praktycznie o to samo w dwóch tematach,bo można uznać to za spam.Podaj swoje sprawdzone źródło i napisz co mówi,bo dużo osób chciałoby się zainteresowanych dowiedzieć.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Złośnica to jest jedyna pewna informacja:
Komendant Główny Policji podejmie decyzję o ewentualnym wyznaczeniu dodatkowego terminu przyjęcia do służby w Policji w późniejszym terminie.

KWP Opole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Mnie przerwano postępowanie kwalifikacyjne bez podania przyczyny...

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
żartujesz Siwy29 ???? zdałeś TWO i TSF i co:/ powiedzieli Ci że nic:/ z jakiego powodu?? przecie tak się nie robi... z której Komendy tak robią??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Siwy: a nie miałeś jakichś przygód z prawem wcześniej?... Można przerwać postępowanie kwalifikacyjne bez podania przyczyny. Nie przerywa się go bez przyczyny.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
Niestety mogą tak zrobić:( już kiedyś ktoś pisał o tym z tego co pamiętam to były dwie dziewczyny, jedna nawet chciała zbierać 100 tys. podpisów żeby znieść ten chyba przepis, może QUEBLO wrzuci fragment jakiegoś druku na ten temat bo zawsze wie gdzie co szukać:)
Osobiście uważa, że to jest straszne chamstwo, każdy się jakoś przygotowuje uda mu się zdać wszystko i nagle bez powodu przerywają, a najgorsze jest to że mogą tak na każdym etapie postępowania.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium