SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553130

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Mnie osobiście na tescie pokryło się tylko jakieś 30% pytań z tych "gotowcow" zamieszczonych tutaj, wiec nie ufajcie w to że pojedziecie 100% przygotowani i niczym Was nie zaskoczą. Ja zdziwiłem sie i to bardzo, gdyż te 420 pytan wkułem prawie na pamieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
Potwierdzam. Nie można bazować jedynie na pytaniach ściągniętych z neta.

Wczoraj miałem MS. Poszło jak poszło. Albo się ma predyspozycje albo ich nie ma. Zaznaczałem zgodnie z prawdą więc dowiem się jak to jest w moim przypadku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Pasztecik: jeśli kara się zatarła - nie ma możliwości formalnego odrzucenia z uwagi na karalność. Praktyka bywa różna: nie przyznasz się, to powiedzą, że ukryłeś fakt(zatarcie kary nie równa się eliminacji z baz danych); przyznasz się - to mogą chcieć szukać haka w innych etapach (rozmowa kwalifikacyjna etc.).
Który to był art.KK?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Vex-ja bym roboty na czarno nie wpisywał w ABO.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
w sumie popieram wypowiedź słabego.Jakby nie było to praca na czarno to oszukiwanie państwa, a przecież stróż prawa powinien świecić przykładem.
Ja też bym nie wpisywał Vex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
więc co proponujecie ???
mam wyrzucić te wszystkie testy
i pożyczyć jakieś książki jeśli tak to jakie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Art.345 i 348.sam juz nie wiem co robic,czy nie napisac czy napisac w niekaralnosci.niektorzy tak radza a drudzy tak.ehh pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Ja też bym pracy na czarno nie wpisywał tak się poglądowo chciałem spytać, dzięki za wszystkie odpowiedzi. W sumie jak mieliby to sprawdzić ?

Co do karalności - albo złóż i czekaj na finał, albo dzwoń do doboru i się dowiaduj, albo znajdź odpowiednie akty prawne. Ja bym próbował co masz do stracenia, jedynie nadzieje.

A ma ktoś pytania do TWO opracowane i sprawdzone ? Ja mam od pomocnej i myślałem że są dobre (przynajmniej w większości), a tu zonk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Z lektur przygotowujacych do TWO polecam :Konstytucję RP,książkę "Wiedza o społeczeństwie" na poziomie liceum ogólnokształcącego,ustawę o Policji i nie trzeba naprawdę opracowanych testów.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Wiadomo, ale jak nie ma dużo czasu to lepiej sobie np. ze trzy razy te testy przerobić i być pewnym, że się zna odpowiedzi niż wczytywać się w akty prawne, bo można przyswoić wiedzę, która nie przyda się na TWO.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium