SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553120

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
jak zapomniales zlozyc to co to za kadrowiec przyjmowal twoje dokuemnty??? powinienes zostawic kserokopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
Na stronie Policji dolnośląskiej jest napisane że papiery można składać w KWP we Wrocławiu lub w powiatowych. Nie wiem na ile to prawda. Kiedyś można było zdawać TSF i TWO we Wrocławiu. Teraz we Wrocku nie odbywają się testy? W sumie to mam w choooj daleko do Katowic. 8,5 godziny jazdy pociagiem :-/
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
tyle ze tych pytan jest 310 a nie 420
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
tylko ze kolega ceny za to nie napisal:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
satanistov - w śląskim też można w powiatowych składać więc to pewna wiadomość, rozmawiałem z kadrami.

A co do pana oferującego testy - 30zł!

Zmieniony przez - jakub090 w dniu 2009-05-24 23:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Jakie testy i zadania przeprowadza psycholog w końcowym etapie badań lekarskich? Szczególnie interesuje mnie poliklinika w Katowicach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Przydatny link dotyczący ABO http://www.iniejawna.pl/przepisy/ankieta.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Mam pytanie. Wie ktoś może na jakiej zasadzie układane są listy rankingowe? Chodzi mi o to że każda komenda ma przyznaną określoną liczbę wakatów. Załóżmy że komenda X ma 10 wolnych wakatów i 20 kandydatów którzy złożyli do niej dokumenty i przeszli postępowanie kwalifikacyjne jednocześnie sąsiednia komenda Y ma 5 wolnych wakatów i powiedzmy tylko 5 kandydatów. Co się dzieje jeśli 10 kandydatów z komendy X dla których nie ma wakatów ma lepsze noty w liście rankingowej niż kandydaci z komendy Y ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
W czwartek mam wywiad zorganizowany, i miałem sobie przeczytac "ustawe o policji"? zna ktoś jakiś link gdzie jest ona w prosty i zrozumiały sposób opisana? dodatkowe info. jak sie przygotowac tez mile widziane ;) z góry dziękuje!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium