SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553123

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Do:dwornicka1
Nie słuchaj tego co mówia inni bo przewaznie mowia bzdury powtarzajac jedna i ta sama plotke tylko słuchaj najlepiej samej siebie.
Na stronie głównej policji: www.policja.pl
Jest napisane jak byk 420pyt i mozna je sobie sciagnac.
Doradzam taka forme ze wzgledu na aktualnosc.
a oto strona do tych pytan gdyby ktos mial arcy problemy:

http://www.policja.pl/rekrutacja/test_wiedzy.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
PcOfficer-czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem???Chłopie ogarnij się!!!Zadajesz pytania na które odpowiedź masz nieco wyżej i masz wyjaśnione co i jak !!!!
Co ma według Ciebie wspólnego szpital wojskowy,który obsługuje wojsko,czyli ludzi podległych pod MON,z przychodnią MSWiA która obsługuje inne służby mu podległe???Poza tym jakbyś czytał wszystkie posty,a nie tylko wybrane to byś wiedział jaka jest moja sytuacja z Policją,bo pisałem chyba dwie strony wcześniej,nie chce mi się powtarzać...

Jeśli chcesz coś dopisać,lub zmienić w swoim poście,to jest coś takiego jak edycja,masz niby kartkę z żółtym ołówkiem i tam klikasz i poprawiasz albo dopisujesz to co chceszPozdrawiam

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
donnakaren miejsce które ktoś zajmuje na liście są rankingowe czyli kto lepszy ten pierwszy.
możesz test zdać nawet na 100 punktów...dolna granica...zależy od komendy czy bedzie miejsce czy nie...jak będzie duzo lepszych osób to lipa.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Stpierre,mam jeszcze jedno pytanie w takim razie...Jeśli ktos z listy nie załapal sie np w pierwszym terminie to jest brany pod uwagę przy nastepnych naborach , czy musi od nowa przechodzic całą rekrutację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
donnakaren jestes brany pod uwage prze pol roku,po uplywie tego terminu musisz od nowa przechodzic cala rekrutacje!!!!Pozdrawiam!!

Zmieniony przez - siwek09 w dniu 2009-03-19 18:40:52

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Dzięki za odpowiedzi!To juz mniej więcej wiem wszystko.Czyli skoro w Rzeszowie limit wynosi 8 miejsc,to szanse są prawie takie jak główna wygrana w totka...Pozdrawiam wszystkich walczących!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
zależy od liczby ludzi która złożyła papiiiry

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Wiadomo, że w mniejszych miasteczkach jest się trudniej dostać. Najłatwiej sprawa wygląda w Warszawie gdyż policja nie jest zbyt atrakcyjną alternatywą. Ostatnio w radiu słyszałem, że do Katowic jest bardzo dużo chętnych....ale i tak wszystkich wakatów nie obsadzą gdyż nie mają tyle pieniędzy.

Słaby - a napisz jakie miałeś ciśnienie na obu komisjach. Za wszelkie informacje na temat AT byłbym bardzo wdzięczny. Można się satrać po trzech latach, chyba szkoła też się wlicza czyli praktycznie po dwóch (z tego co się orientuje to dotyczy wszystkich specjalistycznych jednostek no chyba, że komendant postanowi inaczej). Ciekaw jestem jak to praktycznie wygląda i jakie są szanse bez układów wejść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Vex: nie napalaj się na AT. Po pierwsze musisz odsłużyć swoje 3 lata (SP jest integralna częścią służby, więc się wlicza). Po drugie: musisz spełniać wyśrubowane wymagania zdrowotne: fizyczne i psychiczne. Po trzecie i najważniejsze - musi być w AT wakat, o którym byś się w porę dowiedział.


UWAGA
Dla wszystkich uczestniczących w niniejszej dyskusji dość przydatny link:
http://bip.kgp.policja.gov.pl/portal/kgp/1104/5163/Zapraszamy_do_zapoznania_sie_z_dzialem_poswieconym_zagadnieniom_ktore_sa_najczes.html

Pozdrawiam!

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Szukam testów TWO i Musltiselect do policji. Proszę o pomoc i o materiały (odpowiedzi). Moj mail: [email protected] Dzieki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium