SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553114

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3304
Zadziorek i jakiego miałeś psychologa w Katowicach po MS, o co Cie pytał i czy atmosfera była w miarę luźna? Też mnie czeka MS w Katowicach więc chciałbym się coś dowiedzieć jak to wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
Zadziorek moja ilośc punktów obsadza mnie na jakimś 75 miejscu w kfalifikacji na moje województwo więc mogę zapomnieć że będę miała blisko do pracy.

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
Piterson, chcialbym Ci udzielic informacji szczegolowej na temat pani psycholog, a moge tylko tyle powiedziec ze kobieta sprawia mile wrażenie, o ile przepytuje tam ta sama pani która przeprowadza egzamin. Ja rozmowe mam dopiero we wtorek, ale już u siebie w mieście w komisariacie w bielsku, bo po MS z ośmiu osób zdających mogla być tego samego dnia przepytana tylko jedna.

xyz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
UWAGA!

Komendant Główny Policji, uwzględniając wyniki analizy kadrowo-etatowej jednostek organizacyjnych Policji wyznaczył na dzień 31 grudnia 2009 r. kolejny, nowy termin przyjęcia do służby w Policji, w ramach procedury konkursowej. Rozdysponowany limit dla poszczególnych komend wojewódzkich (Stołecznej) Policji przedstawia poniższa tabela:

l.p. KWP/KSP limit przyjęć, w ramach procedury konkursowej
1 Białystok 7
2 Bydgoszcz 56
3 Gdańsk 24
4 Gorzów Wlkp. 18
5 Katowice 60
6 Kielce 27
7 KSP 148
8 Kraków 54
9 Lublin 65
10 Łódź 65
11 Olsztyn 18
12 Opole 24
13 Poznań 69
14 Radom 33
15 Rzeszów 20
16 Szczecin 30
17 Wrocław 60
RAZEM 778

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
extra, oby tak dalej, czyżby koniec kryzysu i prezent na nowy rok?

razem z kandydacką to 1000 nowych wakatów, czyli nawet więcej niz przewidywaly plany jednorazowych, cokilkumiesięcznych przyjęc z początku roku. Mimo skumulowanej liczby chętnych i tak jest się z czego cieszyć

xyz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Pozwolę sobie wkleić z innego forum:
"Ja nie wiem tylko dlaczego nikt nie pisze o planach KGP. No a więc na ostatnim zebraniu związkowców dotarła do mnie bardzo ciekawa informacja. A mianowicie KGP planuj w przyszłym roku prawie 2 tyś przyjęć!!, czyli nabór rusza.....jest tylko jeden mały psikus, że na te 2 tyś etatów nie da pieniędzy!!a wiec to komendanci z poszczególnych województw maja sobie ta kasę mówiąc brutalnie Image . A to że w Komendach pustka ..to już KGP gawno obchodzi. No więc drozdy kandydaci nie rozpalajcie sobie za mocno głów, bo skoro komendy nie mają kasy na obecne wydatki, (jak to jest w mojej KWP gdzie zaległości za prąd, wodę, ogrzewanie sięgają już 2-3 miesięcy - a to jeszcze nie koniec roku)inie mogą sobie poradzić w "utrzymaniu" obecnie zatrudnionych policjantów, skąd wezmą kasę na nowych ludzi?? Diabeł lub wariat A ja osobiście wolę nawet sobie nie wyobrażać co się będzie działo w następnym roku tak gdzieś na oko na przełomie wrześnie i października......Policji w oczy zwyczajnie zajrzy bankructwo"

Na dwoje babka wróżyła albo znowelizują budżet i będzie realnie więcej pieniędzy, albo... może protesty policjantów coś pomogą i rząd się ruszy. Ciekawe jak będą wyglądały rankingi po tej poprawce odnośnie mandatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
własnie jestem po I etapie w Legionowie z 28 i jak narazie do przodu :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Znalazłem coś takiego http://www.pracawpolicji.pl/  ktoś zebrał dużo przydatnych (szczególnie dla raczkujących w temacie) informacji myślę, że strona warta uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Mija już dwa tygodnie i nie otrzymałam telefonu czy zdałam MS czy nie Jak myślicie powinnam dalej czekać czy sama zadzwonić i się dowiedzieć? ( Psycholog na rozmowie mówił ze sami będą dzwonić do 30 dni) ale czytam ze wiele osób dzwoni i nie czeka
Wiec jak to jest? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Dzwoń.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium