SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553136

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5128
Ja na multi czekalem ponad 2 miesiace, ale kumpel czekal ponad 3 , wiec nie ma reguły.
Mozesz do nich zadzwonic, ale pewnie powiedza ze jeszcze nic nie wiadomo.

Zmieniony przez - zielu8907 w dniu 2009-09-20 19:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ktoś wcześniej pytał o ciśnienie.Mnie zdyskwalifikowało 140/90.W normie MSWiA się nie zmieściłem w cywilnej-byłem w górnej granicy normy,tak napisała kardiolog.Wszystkim radzę mierzyć ciśnienie zanim wybierzecie się do kardiologa i innych lekarzy,którzy mogą je zmierzyć(wewnętrzny i komisja lekarska).



Czego można spodziewać się na komisji lekarskiej?Wnikliwej analizy dostarczonej dokumentacji lekarskiej i wyników.Wielu pytań o urazy,pobyty w szpitalu,na pewno będą mierzyć i warzyć.Czasem każą zdjąć gacie nie wiem po co(tu węszę podstęp )Jeśli jakieś wyniki będą dla panów,czy pań z komisji lekarskiej niejednoznaczne,to mogą wysłać na dodatkowe badania lekarskie,które usuną ich wątpliwości co do zdolności kandydata do służby w Policji,lub od razu wbiją niezdolność do służby.Pamiętajcie,że od negatywnej decyzji komisji lekarskiej można się odwoływać do wyższej instancji,czyli okregowych komisji lekarskich i należy z tego korzystać,choć panowie raczej się znają i wiadomo,że koledzy w większości przypadków nie będą swoich kolegów z niższej komisji decyzji podważać,ale próbować i walczyć trzeba do końca.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-09-21 08:31:27

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5128
Uff, widze ze nie ma z nimi zartow.

Zmieniony przez - zielu8907 w dniu 2009-09-21 08:39:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
Alvarian a skad masz taka informacje bo ja do nich dzwonilem tydzien temu i nic o tym nie wspomnieli nawet terminy sa bardzo szybkie bo na multiseslect bede czekal trzy tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
Alvarian widze ze jestes wprowadzony w blad w lodzkim jest w tej chwili 52 albo 53 wakaty wolne a ogolnie maja 250.

Nie poddawaj się, walka do końca, efekty będzie widać po paru miesiącach, ten sam kierunek obrało wielu lecz tylko z ambicją dotrzesz do celu...( Trening czyni mistrza )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 210
To miejmy nadzieje, że moje info jest nieprawdziwe Nie jest to informacja z pierwszej ręki, więc mam nadzieje, że po drodze ktoś coś przekręcił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1353
Czy za paragraf 13.3 od okulisty nie mam już żadnych szans u komisji lekarskiej i mogę się pożegnać z pracą w Policji?

Każdy kij ma dwa końce, a TONFA ma trzy :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
Wie ktoś może jak wyglądają badania psychologiczne w ZOZ MSWiA, czego można się spodziewać?? a jesli chodzi o ciśnienie to jakie jest dopuszczające do służby??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Maxim-badania psychologiczne w ZOZ MSWiA ktoś opisywał już w tym temacie wcześniej.

Co do ciśnienia,to z tego co pamiętam według książeczki z normami,którą mi lekarz na komisji lekarskiej pokazywał,to górna granica to 130/80.Później jest już -nadciśnienie tętnicze I stopnia WHO & 39 p.1-co miałem wpisane w orzeczeniu o zdolności do służby(a raczej niezdolności )

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-09-22 15:06:53

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
Ahaaa to tyle człowiek się nameczy, zda tyle testow, egzaminow i sie nie dostanie przez jakies głupie cisnienie, no brak słow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium