SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Analogicznie do relacji innych osób, myślę że niestety postępowanie zostanie przerwane jak tylko spłynie do nich mkk. Przykro mi... jedyna nadzieja w zmianach do ustawy o policji, tylko ciekawe kiedy się za to wezmą, a przy tej ilości afer pewno nieprędko

Zmieniony przez - Vex w dniu 2009-12-06 20:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
A kto decyduje o tym czy zostało przerwane czy nie? Bo ja np dzwoniłem przed TWO i TSF do nich (tam gdzie składałem czyli Zielona Góra, a oni to do Gorzowa ślą) bo miałem już mandat kiedyś i powiedzieli że nie ma przeciw wskazań a nawet jak by mandat był to muszę tylko kwitek pokazać że zapłacone.

Zmieniony przez - siwydym89 w dniu 2009-12-06 21:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jeżeli otrzymałeś mandat za wykroczenie dwa lata(liczone według daty) przed złożeniem papierów do Policji,to automatycznie kara jest usuwana z rejestru wykroczeń i dlatego mogło nie być przeciwskazań do przyjęcia.Z tym świeżym mandatem,to pech...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Pech niestety.... jednak ja już nie wiem co o tym wszystkim sądzić, bo mimo, iż dominującym głosem są opinie ludzi którym przerwano rekrutacje za mkk to są i tacy którzy twierdzą że mają mandat i mimo to postępowanie nie zostało przerwane, albo np. że w KSP z jednym mandatem przyjmują, a w Krakowie każdą sprawę indywidualnie rozpatrują - chociaż jak dla mnie to bajki.
A jak myślicie jest szansa, że od nowego roku (albo chociaż w niedalekiej przyszłości)coś się zmieni (czytaj: poprawki do UoP)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
icewoman szanowna pani ja tez byłem 28 w legionowie i po trzech dnach dzwonią ze 9 grudnia na 8 rano na MS to juz w najblizsza srode co bedzie to bedzie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Mi jak przerwą rekrutację to ja ich podaje do sądu. Nie mają prawa przerwać rekrutacji. To nie jest przestępstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Jeśli przerwą ci z artykułu który mówi iż postępowanie może zostać przerwane bez informowania kandydata o przyczynach zakończenia rekrutacji to nic nie możesz. Myślisz że nie są zabezpieczeni na różne sytuacje tylko ryzykują setki spraw w sądzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
A na piśmie pisze z jakiego artykułu mi przerwali?

I jeszcze jedno. Po jakim czasie od dnia wlepienia mandatu dostałeś pismo , że postępowanie zostało wstrzymane ?

Zmieniony przez - siwydym89 w dniu 2009-12-07 09:30:45

Zmieniony przez - siwydym89 w dniu 2009-12-07 09:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Ja nie dostałem gdyż nawet jeszcze nie rozpocząłem procesu rekrutacji (najpierw obrona mgr , i jeśli nic się nie zmieni to nie wiem co będzie gdyż też mam mandat Interesuje się tą kwestią i przeglądam różne fora, i to co napisałem było właśnie na podstawie opinii innych.
Tak na świstku o zakończeniu postępowania masz paragraf. Nie pamiętam już który to paragraf z zakończeniem bez informowania o przyczynach polecam ustawę o policji.
Co do czasu przyjścia kwitu to myślę, że zależy kiedy do nich spłynie info, ale miej nadzieje i kontynuuj może ci się uda czego ci życzę.

Zmieniony przez - Vex w dniu 2009-12-07 11:15:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Witam!
Jak się przygotowujecie do testu sprawnościowego?
Macie może namiary na jakichś trenerów? A może są chętni z Warszawy, żeby wspólnie kogoś wynająć?
Kto z Was zdaje wiedzę i w-f 9.01. w Legionowie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium