SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
http://rapidshare.com/files/239046175/policja.zip

Wszystkie pytania z odpowiedziami + bonus. I tak miną 2-3 strony i znowu będą pytać kto ma testy z odpowiedziami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
Dzięki wielkie za te pytanie:) mam pytanie jeżeli chodzi o te testy to na tym tescie sa 4 pytania i jedna jest tylko prawdziwa ta co podałas w odpowiedziach,a te 3 błędne są bardzo podobne do tej jednej prawdziwej??bo nie wiem czy uczyć sie tego dosłownie.pozdr

Kto jedzie 9 czerwca do katowic na pierwsze spotkanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
Pewnie masz racje satanistov, że i tak znajdą się tacy ludzie co zamiast najpierw przeczytać cały temat i ewentualnie później zadać jakieś mądre pytanie to od razu wbijają na ostatnią stronę i pytają o coś co było kilkanaście razy wyjaśnione już w tym temacie:)

Krystek213
Moim zdaniem nie ma sensu uczyć się na pamięć odpowiedzi, wystarczy trochę poczytać pytania z odpowiedziami i jak na teście dostaniesz pytanie i cztery możliwe odpowiedzi to ta właściwa na pewno Ci się skojarzy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
Tylko weźcie też pod uwage to, że do części z tych pytań są podane błędne odpowiedzi (z tego co przejrzałem je na szybko...)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
Serio?satanistov skąd je masz? Ijak jest z tymi czterema odpowiedziami są bardzo podobne czy wogóle inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
niektore odpowiedzi sa podobne, a niektore sa calkiem inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Jedzie ktoś na testy fizyczne do Piły 20. 06. z Torunia? proszę o kontakt. Pomocna11 proszę o jakieś rady i testy z góry dzięki [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
Kurcze tak przeglądałem te testy i muszę powiedziec ,że jest tego sporo ,także na pamięc sie tego napewno nie nauczę.Z drugiej strony to niewiem czy samo czytanie na okrągło wystarczy by to zaliczyc .Czytałem, też dzisiaj taki poradnik jak się zachowywac na wywiadzie to jest dopoiero chore,człowiek się musi zachowywac jak cyborg.Zero stresu, dobrze układac zdania miec odpowiednią postawę ,odpowiednie gesty ,no ludzie beż przesady,Normalne ,że człowiek jak mu zależy na robocie i odpowiada na pytania przed czterma osobami to sie zdenerwuje ,chyba że jakiś luzak co mu na niczym nie zależy. Człowiek się zarumieni to zaraz powiedzą ,że jesteś wstydliwy albo że się krępujesz przed innymi i dziękujemy.Bezsens.Znam ludzi co nawet bym im nie dał do ręki gazu a co dopiero broni a pracują w policji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
bodzio12 a ja tak obserwuje twoje posty i widze ze lubisz krytykowac wszystkich wokol siebie i stwierdzam po twoich wypocinach ze nie potrafisz pracowac w grupie zastanow sie czy chcesz sluzyc w Policji wg mnie to odlecisz na MS-ie ale zycze ci powodzenia. Zamiast podziekowac to jeszcze krytykujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
Toxi82 napisz gdzie kogś skrytykowałem???Za testy nie podziękowałem bo nawet ich nie ściągnąłem ,uczę się z tych co kupiłem. Tak wogóle to ty psycholog już jesteś ,że po dwóch postach stwierdzasz do czego ludzie się nadają.żałosne.I znowu bedzie następny cwaniaczek w mundurze który myśli ,że jest Bogiem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium