SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
No to ja Was zdziwię, ale gdy ja zdawałem, to widziałem, że niektóre osoby ściągały, tzn. jakieś 2 "przyjaciółeczki" siedzące jedna za drugą perfidnie porozumiewały się.
Jedna czytała numer pytania, a druga odpowiedź.

działo się to dlatego, że trzej policjanci "pilnujący" nas ucięli sobie pogawędkę i dopiero 10 minut przed końcem testu rozstawili się po sali i zaczęli kontrolować przebieg egzaminu.

Osobiście byłem bardzo zdegustowany tym, że tak niepoważne osoby ubiegają sięo przyjęcie do służby (nie wspominając już o tych 3 policjantach, którzy ową służbę już pełnią).

Sytuacja miała miejsce w szkole policji w Pile 13.09.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Nie nazwałabym zachowania policjantów pilnujących na egz. jako niewłaściwe... skoro ktoś decyduje sie na pracę w Policji i na pierwszym egz. ściąga... to świadczy to tylko o nim...i szczerze mówiąc tylko pogratulować takiego podejścia... u nas też można było ściągać... pytanie tylko po co? chyba nie warto ryzykować tylko wierzyć w swoją wiedzę:)

nina28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Wodeck
swego czasu zamiast obecnego toru przeszkód było kilka konkurencji(w tym podciąganie) na egz. sprawnosciowym.
Wiec być moze Twój kumple załapał się jeszcze na "stary" system egzaminu sprawnosciowego

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
Mnie wydaje się Queblo że koledze chodziło prędzej o test sprawności fizycznej ale dla osób ubiegających się o służbę kandydacką w policji (tą zamiast wojska)wtedy jeszcze w ramach programu "Kadet".Ci co byli pewnie wiedzą o co chodzi.Swojego czasu dla takich osób na TSF były m.in. podciąganie na drążku, ławeczka metodą Harwardzką itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Cześć 17.11 mam Multiselekta. Ckciałbym się dowiedzieć czy jak jest na tym egzaminie. Na co zweócić uwagę, na czym się skupić.
Ile traw egzamin??? Czy jest to trudny egzamin??
Z góry dziękuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Dla uściślenia Multiselekta mam w Krakowie.
Byłoby fajnie jakby ktoś, kto był już na MS w Krakowie mi napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
ktos wie moze ile dostaje na reke policjant ktory pracuje w AT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 376
wujek, multiselekt okolo 2,5 godziny,
1- komputer- 252 pytania, zadania matematyczne, obrazki do zapamietania,historyjki tez do zapamietania, pytania na ktore odpowiadasz tak lub nie
i inne, bylo juz pare razy na ten temat
2-rozmowa z psychologiem, pytania takie jak pisalam na poprzedniej stronie+ najwiekasza porażka, najwiekszy sukces, kiedy sie stresuje,czego sie boje, ulubiony kolor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
teraz to sie nazywa SPAP, AT to stara nazwa.W kwestiach zarobków nie pomogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Witam,
czy ktoś wie cos o muliteselkcie? mianowicie czy ktoś juz jest po...
Ja jaestem po i dowiedziałam się od pani psycholog ze jestem "ostrożna, asekurant" tak ponoc test wyszedł ale czy wie ktos czy mam szanse? ...nie powedizła mi niestey nic wiecej
Dla niewiedzących - test zawiera dokładnie 292 pytanai z czego są zadania matematyczne, figury przestrzenne , obrazki, zdjęcia itd. jest tego sporo - pod koniec tego testu ma się juz dość a rozmowa z psych. tez chwile trwa ok 30 minut niby luźna rozmowa ale trzeba uwazac co sie mówi bo jest "łapanie za język"... Pozdrawiam seredecznie wszystkich i życze Wam powodzenia...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium