SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Jestem juz po Ms-ie i czekam na wyniki, ale pani psycholog powiedziala mi w czasie rozmowy, ze bardzo dobrze mi poszedl test.W czasie rozmowy z nia bylo wporzadku, wrecz nie bylo sie czym stresowac.Na kazde zadane pytanie formulowalem kompletne odpowiedzi.Nie bylo tak zle.
Mam pytanie, do Tych co sa juz po WZ...Jak jest na WZ w Krakowie i czy jest ciezko go przejsc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
oh jak ja zazdroszze tym co zdali i się dostaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 215
12 grudnia mam TWO i TSF a właściwie miałam mieć :( , okazało się że mam mandat ,dzwoniłam do komisariatu w którym składałam papiery , sprawdzili mnie i powiedzieli , że na tą chwilę postępowanie nie zostało zawieszone bo nie wpłynęła do nich jeszcze informacja o mandacie , ale mają opóźnienia i jak tylko wpłynie to zostanie postępowanie zakończone .....a więc miła Pani poinformowała mnie że dwa lata od mandatu mogę się strać ponownie . Życzę wszystkim powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
witam jestem tu nowa przejrzałam wszystkie strony i mam pytanko co do strony z tymi testami, jest po angielsku a nie znam angielskiego proszę o małą informację jak je otworzyć bądź sciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Witam. Na wezwaniu wyczytałem że wskazane jest wykupienie ubezpieczenie NW czy jakoś tak. Czy to jest konieczne? Moge jechać bez tego czy musze wykupic? Bedą sie na mnie "dziwnie patrzec" jak przyjade bez NW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Aniu-po wejściu w linka rapidshar,wejdź w wopcję free user pod pierwszym "zegarem".Później ukaże się niebieska strzałka z napisem download.W nią kliknij.Otworzy się po tym okienko pobierania pliku i tam klikasz zapisz.Ustawiasz sobie miejsce zapisania pliku na swoim komputerze i czekasz na ściągnięcie.To wszystko.

Wcześniej może ukazać się informacja za ile sekund powinnaś kliknąć,jeśli ktoś akurat ściąga pliki z rapidshara i moze być zajęty.


Siwy-wskazane jest ubezpieczenie się NW,ale nie jest to obowiązkiem.Jeśli nie masz ubezpieczenia i coś Tobie się stanie na TSFie,to po prostu nie bedziesz mógł od Policji żądać odszkodowania.Policja zabezpiecza się informując kandydatów o ubezpieczeniu NW,a co z tym każdy kandydat zrobi,to jego bajka i ewentualne pretensje w razie jakiejś kontuzji-wypadku na TSFie może mieć tylko do siebie.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-11-18 11:45:37

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-11-18 11:46:48

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
dzieki;)a mam pytanko jeszcze odnośnie przewrotu w tył. Musi być idealnie dobrze zrobiony? Bo o ile do przodu jest ok to do tyłu troche koślawo mi wychodzi;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To zależy od egzaminatora,bo są różni.Najważniejsze,żeby się na materacach zmieścić, co w ferworze walki o czas nie jest łatwe.Ja żeby się zmieścić na długości materaców musiałem się cofnąć,bo trzaskałem przewroty przez bark z Jiu Jitsu i mi miejsca zbrakło,tu straciłem na cofnięcie ze dwie sekundy...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-11-18 15:23:43

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
wiesz słabny ja się zmieściłam na materacu robiąc przewrót w tył ale egzaminator mi przerwał bo ma takie prawo, nie spodobał mu sie przewrót bo był zrobiony za mało technicznie. za drugim razem jak podeszłam do TSF chyba było trochę lepiej i ukończyłam tor nawet z niezłym wynikiem jak na kobitkę :)

apropo zmieszczenia sie na materacach jak już robisz ostatni przewrót w przód to możesz nogami wyjść za materac, tylko obyś nie wyszedł z boku.

Zmieniony przez - basiczek18 w dniu 2009-11-18 16:09:01

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
dziękuje za pomoc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium