SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
anula32 no własnie problem w tym że nie pisze nic o punktacji dlatego pytam tych którzy już byli i wiedzą ile można maxymalnie uzyskać punktów za całokształt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Pisz jak byk.
Ale napisze specjalnie dla Ciebie.
Mianowicie:
-TWO-40max
-TS-max40
-Multi-max60
-Wywiad-60max
+od 10 do 20 za szkole.
Czyli maksymalna liczba to 220 ale tyle jeszcze nikt nie uzyskał.
Wg moich wyliczeń żeby byc pewnym przyjęcia do Policji trzeba miec ok 160pkt.Wiadomo w Warszawie starczy nawet 120 ale to jedyne miasto w którym jest więcej wakatów niż chętnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6193
Mam takie pytanie czy będąc po operacji kolana{artroskopia}i po pełnej rehabilitacji mogę mieć jakieś problemy podczas badań do policji??

Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
scooter11 wielkie dzieki za odpowiedź jesteś naprawdę konkretny gośc pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a temat przeczytać to co?
rozumiem że 163 strony to dużo,ale jak komuś zalezy to chyba nie powinno to być problemem...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Cholerka chyba się tak zapracowałam w tej swojej spedycji, że nie jestem na bieżąco. Rozumiem, że według informacji zamieszczonej przez komendanta Głównego na stronie internetowej nie mam po co jechać w poniedziałek do Gdańska na godzinę 09:00 (składając podanie taką datę wyznaczyli mi na 1 spotkanie organizacyjne, na którym miałam dostać terminy TSF i TWO), bo odeślą mnie do domu i karzą śledzić nowe terminy. Pytam na forum bo dziś jest sobota po południu i nie wydaje mi się, żeby ktoś w komendzie mi odpowiedział o tej porze i to w weekend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Kobito!Dlaczego uważasz że masz nie jechać.Skoro masz termin to się zgłoś.Fakt że nie bedzie przyjęć nie oznacza że nie będzie kwalifikacji i rekrutacji.TZN,że normalnie odbędą się wszystkie etapy kwalifikacyjne i jeżeli zaliczysz wszystko to Ciebie przyjmą tylko np nie w lipcu a w grudniu!ITD ITP.

Czy ROZUMIECIE!!!!!!!!!!

Ps.Jeśli niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć prostych rzeczy to ja Was nie widzę w Policji i teraz rozumiem skąd sie wzięły te kawały o głupich glinach.Pozdrawiam scooter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Pisałam o tym kilka stron wcześniej i nie musisz być zgryźliwy moj drogi. Może jestem i troche przewrażliwiona i wole dopytać, ale z twoim opanowaniem i ja mam wątpliwości do zatrudniania takich pracowników. Nie bede przytaczać motywow, gdy nieudolnym funkcjonariuszom nerwy puściły. Finał znam pewnie nie tylko ja. W życiu spotkasz się nie tylko z takim objawem "bezmyślności" jak napisałes i bedziesz musiał po mistrzowsku się opanować i po raz setny tłumaczyć komś cos co wydaje się być oczywiste. Pozdrawiam

Zmieniony przez - dosia158 w dniu 2009-07-25 18:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zakładajac ze ktoś z kadr w policji czyta ten temat to wytykanie błędów konkurentom, jakby nie patrzeć też jest jakimś sposobem na ułatwienie sobie drogi do mety(zatrudnienia w policji)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Jutro dzień prawdy , tsf + two w Katowicach , zobaczymy jak mi pójdzie zdam pełną relacje , pozdrawiam i 3majcie kciuki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium