SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553163

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Ponawiam pytanie:Czy fakt,że mam w rodzinie osobę karaną przekreśla moje szanse na pracę w policji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Jak bliska ta rodzina? Brat ? Ojciec ? czy dalsza?

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Nie powinien przekreślać. Ale nie próbuje tego zatajać, gdy się spytają (np. ankieta bezpieczeństwa), bo kłamstwo zawsze Cię przekreśli przy naborze.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Ale na przykład jak jest jej ojciec karany za cos powaznego to nie ma szans na przejscie ankiety.

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
każda osoba jest sprawdzana indywidualnie. Transi ma racje tego lepiej nie zatajać bo i tak wyjdzie. poczytaj inne fora tam ludzie piszą jakie głupoty im powyciągali jeszcze z czasów podstawówki ( do 10 lat w stecz)a o których nie napisali.

Zawsze możesz spróbować

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Jak ma w najblizszej rodzinie karana osobe za cos powaznego to nawet niech nie zaczyna bo sie zawiedzie i to na samym koncu.

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
czyli bez żadnej próby ma zrezygnować z marzeń? przecież to nie on zawinił więc dlaczego ma ponosić odpowiedzialność za członków rodziny.

wszystko zależy od specyfikacji kary. mandat od policji czy od strazy miejskiej to też forma karania i składając podanie kilka osób musiało poprawiać swoje ankiety o dopisywać tak byłam/byłem karany.

myślę że inaczej bądą patrzyli jeżeli jest to drobna sprawa karna a inaczej jak np. pobicie czy ucieczka z miejsca wypadku

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
A teraz pytanie z innej dziedziny ucze się testów i czym więcej czytam tym mniej rozumiem. w encyklopedii miałam napisane o administracji państwowej , rządowej i samorządowej i mam nadal problem w pytaniach 65 i 73 mam tą samą odpowiedź z a testy mam z dwóch innych źródeł.

Może ktoś z was ma prostsze wytłumaczenie tych dwóch pojęć i zastosowania ich do pytania 65 i 73.

oto treść pytań

65 Terenowym organem administracji państwowej jest

73 Terenowym organem administracji rządowej jest

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Jak osoba ma mandat to jest pouczenie nie sprawa karna. Jak jest ktos karany to musi bys powazniejsza sprawa w sadzie rejonowym, nie w grodzkim! Znam ten temat od podszewki i wiem ze jak jest ktos karany z najblizszej rodziny za powazne przestepstwo to nie ma szans. I dlatego sie zapytałem za co był ktos z rodziny karany

***********************
t*************@op.pl gg 6775028
TESTY DO POLICJI 2009 - PEWNE 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
czyli bez żadnej próby ma zrezygnować z marzeń? przecież to nie on zawinił więc dlaczego ma ponosić odpowiedzialność za członków rodziny.

to nie jest istotne kto zawinił.
Prześwietlą Cie ze wszysdtkich możliwych stron,od wywiadu środowiskowego,poprzez ankiety,aż po szczegółowy wgląd w Twoje papiery. Kłamać nie ma sensu,bo jak ktoś wczesniej wspomniał i tak Ci to później wyciągną, a wtedy już będzie "po ptakach".

mandat od policji czy od strazy miejskiej to też forma karania i składając podanie kilka osób musiało poprawiać swoje ankiety o dopisywać tak byłam/byłem karany

tu chodzi o karanie sądowne. Czyli np mandaty od straży miejskiej mozesz sobie kolekcjonować, mandat za przekroczenie prędkosci,mandat za picie piwka(byle z dala od domu,bo życzliwe sąsiadki później powiedzą ze jesteś alkoholik) itp, nie przekreśla szans na wstąpienie do policji,bo wciąż jesteś osoba niekaraną.

myślę że inaczej bądą patrzyli jeżeli jest to drobna sprawa karna a inaczej jak np. pobicie czy ucieczka z miejsca wypadku

oczywiście ze inaczej będą patrzeć na różne przestępstwa. Trudno w końcu żeby np morderstwo porównywać ze składaniem fałszywych zeznań...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium