SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
wlasciwie mandat to mandat a wykroczenieto wykroczenie takze w ankciecie bezpieczenstwa bedziesz mial do wpisania o mandacie to napisz tak jak juz bylo wyzej napisane i jak napisal slaby

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
A powiedzcie, jak pisaliście odnośnie znajomości języka? W kwestionariuszu jest taki punkt, znajomość języków obcych i stopień tej znajomości. Znam angielski całkiem dobrze jak to po 10 latach nauki w szkołach, mam do wyboru podstawowy/dobry/biegły. Jak wpiszę 'biegły' to będą to jakoś sprawdzać. Bo tak mnie korci.
I jeszcze jedno, życiorys, wiem że ręcznie, ale na czym? Czysta kartka A4, czy kartka papieru 'kancelaryjnego', jak tak to w kratkę czy w linię, jak składaliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132
czy ma może ktoś testy TWO i MULTISELEKT jeśli tak bardzo proszę o odpowiedz na forum lub na maila [email protected]
bardzo proszę i z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
Do jakuba090 jeśli uczyłeś się języka 10 lat i znasz go dobrze to zaznacz biegle. Ja nie pisałam życiorysu tylko CV odręcznie na papierze kancelaryjnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
satanistov
po 4,5 roku to już nic Ci naliczac nie będą, mandat uległ już przedawnieniu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
A jak wyglada sprawa mieszkan dla policjantow.Sa jakies dodatki czy jest mozliwosc dostania mieszkania od policji a potem mozliwosc jego wykupienia na preferencyjnych warunkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ludzie w jakim wy świecie żyjecie.Co jakiś czas ktoś wyskakuje z pytaniami o mieszkania.Nie ma mieszkań służbowych dla szeregowych pracowników Policji,mogą na to liczyć tylko wyższe kadry-komendanci miejscy,wojewódzcy,w związku z tym nie ma żadnej możliwości wykupienia mieszkania,bo go po prostu się nie dostanie.Jeśli się nie posiada własnego mieszkania dostaje się dodatek mieszkaniowy w wysokości z tego co pamiętam około 300 zł.Dodatek ten przysługuje po okresie służby przygotowawczej,czyli po trzech latach pracy w Policji.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-19 22:26:18

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
Slaby 56 dzieki za odpowiedz,ale skad ja moge wiedziec ze mieszkania policjantom szeregowym nie przysluguja nie jestem policjantem poki co.Poza tym przepisy ciagle sie zmieniaja i kiedys byla taka mozliwosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
A poza tym w wojsku taka mzoliwosc jesli chodzi o mieszkanie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie wiem co mówią o mieszkaniach dla policjantów przepisy,ale wiem jak wygląda rzeczywistość opisywana przez kolegów-policjantów.Póki co ja też nie jestem policjantem

Temat jest o Policji,dlatego na temat wojska się nie wypowiadam.


Mariusz-edytuj posty.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-19 22:39:53

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium