SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
czytajcie wszyscy przyszli policjanci rozmawiałamz znajomym policjantem że rekrutacja jest chwilowo wstrzymana z powodu cię budżetowych i ci co się dostaną to mągą zacząć pracować dopiero od przyszłego roku przynajmniej jest tak w pomorskim i jeszcze ku mojemu załamaniu trzeba mieć plecy niestety pozdrawiam wszystkich z forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
wiatm nie zgodze się z tym bo jakos normlanie przyjmują i nie ma problemów w dolnośląskim jeszcze jest za mało rekrutantów. I po szkółce odrazu przyjmują do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Też muszę trochę zdementować, wczoraj rozmawiałem z kadrami w Rzeszowie i także wszystko nadal funkcjonuje wg rozporządzenia.
I mam takie pytanie, jeżeli składam papiery do KWP Rzeszów ale do samego Rzeszowa mam 100km to będą szukać mi pracy po szkole jak najbliżej mojego miejsca zamieszkania, czy w całym województwie? Czym się kierują? Brakami w jednostkach, czy żeby Policjant miał blisko do domu? Coś jest priorytetem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Anula -najlepiej czekać na oficjalną informację ze stronek Policji ,lub informacje z kadr danej KWP o wstrzymaniu naboru,a nie że jeden znajomy policjant powiedział...Tylko zamęt się robi takimi informacjami.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
w takiej instytucje jak Policja nabór będzie zawsze...codziennie ktoś odchodzi na emerytury i ktoś musi zastąpić tych funkcjonariuszy.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Siema. Jade jutro w niedziele do Szcytna na 14. trasa Lublin na Wawe. Jakby ktos chcial sie zalapac rano wyjezdzam. 663873464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Stpierre - jak było z tą Twoją wadą wzroku? Masz krótkowzroczność, nosisz okulary, ile na minusie? Jak się z tym sprawa potoczyła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
jeśli jestem z dolnośląskiego to gdzie mam przesłać dokumenty? Do Wrocławia czy do komendy głównej do Wa-wy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Może lepiej wyślij papiery na jakiś kurs wyszukiwania informacji w internecie, a dopiero potem do Policji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
satanistov
KWP Wrocław

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium